Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AMW INVEST Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-001), Al. Jerozolimskie 97 (KRS 000003772)., telefon: +48 22 355 29 90, adres email: [email protected] Więcej informacji pod adresem: http://www.amwinvest.pl/rodo/klauzula-informacyjna/
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
AMW INVEST Sp. z o.o.

Architekt - Projektant

AMW INVEST Sp. z o.o.O firmie

10 00016 000 brutto / mies.

Aleje Jerozolimskie 97

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie budynków w zakresie architektury na etapie projektu budowlanego i wykonawczego,

  • prowadzenie i koordynowanie projektów budowlanych i wykonawczych,

  • sprawdzanie dokumentacji projektowej w charakterze projektanta sprawdzającego

  • nadzór autorski wykonywanych projektów na terenie całego kraju,

Nasze wymagania

  • min. 12 lat doświadczenia w projektowaniu architektonicznym, w tym min. 10 lat po uzyskaniu uprawnień zawodowych

  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej,

  • samodzielność

  • umiejętność kierowania pracą zespołu projektowego,

  • umiejętność obsługi programów z rodziny ArchiCad i Autodesk

  • dodatkowe atuty:

  • uprawnienia wykonawcze do kierowania robotami budowlanymi w specjalności architektonicznej,

  • poświadczenia dostępu do informacji niejawnych (poziom „P” lub „T”)

To oferujemy

  • pracę w pełno branżowej pracowni, przy sporządzaniu dokumentacji projektowej od koncepcji poprzez projekty budowlane, wykonawcze do nadzorów autorskich

  • pracę przy ciekawych projektach na terenie całej Polski;

  • nowoczesne zaplecze sprzętowe na wysokim poziomie;

  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego o specjalistyczną tematykę wojskową;

  • możliwość uzyskania poświadczeń dostępu do informacji niejawnych;

  • umowę o pracę,

  • możliwość ustalenia indywidualnego rozkładu czasu pracy

  • pracę w centrum Warszawy w bezpośredniej bliskości Dworca Warszawa-Centralna

  • PENSJA (10.000 -16.000 zł brutto, w zależności od rodzaju i poziomu doświadczenia)

Pracownia architektoniczna, pracująca na potrzeby Ministerstwa Obrony Narodowej, sił Zbrojnych RP oraz Agencji Mienia Wojskowego, poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent Biura Zarządu

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy

Praca w firmie będącej spółką skarbu państwa, która zajmuje się specjalistycznym projektowaniem dla potrzeb Ministerstwa Obrony Narodowej, sił Zbrojnych RP oraz Agencji Mienia Wojskowego.