Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt - Projektant

MAE MULTIMEDIA ART & EDUCATION sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Miejsce pracy: Gdańsk / Warszawa (cała Polska) ARCHITEKT- PROJEKTANT

Firma MAE Multimedia Art & Education Sp. z o.o. poszukuje do swojego zespołu projektowego, kreatywnej i zaangażowanej osoby na stanowisko
ARCHITEKTA-PROJEKTANTA.

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna m.in. za tworzenie koncepcji oraz opracowywanie projektów wykonawczych dla inwestorów z sektora publicznego i prywatnego w zakresie wystaw muzealnych, ekspozycji w centrach nauki oraz stałych i mobilnych przestrzeni zabaw i rozrywki.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie procesu projektowego od fazy koncepcji do projektu wykonawczego,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • wsparcie pozostałych działów firmy w zakresie analizy dokumentacji technicznej oraz przygotowywania ofert,
  • opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych,
  • tworzenie dokumentacji projektowej,
  • bieżące rozwiązywanie problemów projektowych,
  • udział w spotkaniach z inwestorem oraz w koordynacyjnych spotkaniach projektowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: dyplom magisterski kierunku Architektura i Urbanistyka – warunek konieczny,
  • co najmniej 4 lata udokumentowanego doświadczenia pracy przy projektach we wszystkich ich fazach (od koncepcji po projekt wykonawczy),
  • praktyczna znajomość prawa budowlanego i administracyjnego oraz warunków technicznych i norm,
  • doświadczenie w koordynacji międzybranżowej,
  • znajomość dostępnych na rynku materiałów budowlanych i technologii,
  • wysoka samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji i bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • terminowość,  odpowiedzialność i dbałość o szczegóły,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • doświadczenie pracy w zespole,
  • kreatywność poparta ciekawymi projektami w portfolio,
  • poczucie estetyki i wyobraźnia przestrzenna,
  • biegła znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie, m.in.: AutoCad, SketchUp, pakiet Adobe / Corel oraz pakietu Office,
  • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania w specjalności architektonicznej oraz doświadczenie przy projektach wystawienniczych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę przy wykonywaniu prestiżowych i ciekawych projektów dla instytucji kultury i nauki,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dobrą atmosferę i pracę w multidyscyplinarnym doświadczonym zespole,
  • pakiet benefitów (możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej, pakietu sportowego).

Ogłoszenie archiwalne