Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Baltic Interiors

Architekt/ Projektant Wnętrz

Baltic InteriorsO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 12 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów aranżacji wnętrz wraz z wizualizacjami i prezentacjami na potrzeby Klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie w przeprowadzaniu inwentaryzacji

  • znajomość oprogramowania Autocad + SketchUp + Vray

  • umiejętność wykonywania wizualizacji fotorealistycznych

  • umiejętność wykonywania rysunków wykonawczych (w tym zabudów stolarskich)

  • kreatywność i poczucie estetyki

  • otwartość i wrażliwość na zmieniające się trendy

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji, niezbędna do współpracy z Klientem przy tworzeniu projektów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inna uzgodniona forma zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Wspierający i kompetentny zespół współpracowników

  • Organizacje otwartą na inicjatywę i rozwój Pracowników

  • Pracę przy ciekawych projektach w atrakcyjnych lokalizacjach Trójmiasta i okolic

Baltic Interiors to pracownia wykończeń wnętrz, której główną działalnością są kompleksowe:

- wykończenia mieszkań i domów pod klucz, projekty i aranżacje.

Zajmujemy się koordynacją wszystkich etapów inwestycji, od projektowania wnętrz, poprzez aranżację, po organizację i nadzór nad materiałami i ekipami budowlanymi.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje