Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt - Projektant wnętrz

PRACOWNIA Dorota Szelągowska

umowa o dzieło
6 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów

Adama Mickiewicza 24

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie wnętrz mieszkalnych/lokali użytkowych lub/i projektowanie domów mieszkalnych

  • inwentaryzacja lokali

  • przygotowywanie układów funkcjonalnych oraz teczki projektowej dla wykonawców

  • przygotowywanie wizualizacji

  • obsługa klientów

  • koordynacja prac związanych z realizacją projektów

  • prowadzenie nadzorów, umiejętność prowadzenia rozmów z wykonawcami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe związane z architekturą lub pokrewne

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • samodzielne prowadzenie projektów (od momentu przygotowania dokumentacji projektowej do oddania lokalu gotowego do zamieszkania lub/i domu do projektu budowlanego/technicznego)

  • bardzo dobra znajomość programu Sketch up/V-ray lub 3dsMax/V-ray lub 3dsMax/Corona

  • znajomość zagadnień technicznych związanych z branżą wnętrzarską lub/i znajomość prawa budowlanego

  • znajomość materiałów wnętrzarskich i wykończeniowych

  • wysokie umiejętności organizacyjne, samodzielność i pomysłowość

  • wrażliwość estetyczna

  • umiejętność pracy z klientem

  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

  • terminowość, sumienność w realizowaniu powierzonych zadań

  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

  • obsługa pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B lub umowy o dzieło w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • udział w szkoleniach produktowych

  • przyjazne środowisko pracy

  • pracę w dynamicznym zespole

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

O nas

Szelągowska Studio Projektowe to autorska pracownia wnętrz Doroty Szelągowskiej od kilku lat działająca na polskim rynku.

Obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych. Prowadzimy projekty na terenie całej Polski.

Realizujemy zarówno projekty wnętrz jak i projekty domów

Posiadamy sprawdzony zespół Wykonawców i firm współpracujących, dzięki którym żaden nadzór nam nie straszny.

Prosimy o przesłanie swojego CV wraz z portfolio klikając w przycisk aplikowania.

Odezwiemy się do wybranych osób po zapoznaniu się z przesłanym zgłoszeniem.