Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt Prowadzący - Kierownik Pracowni

Labuda Design, Alba LabudaO firmie

  • Szparagowa 23
    Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Labuda Design, Alba Labuda

Szparagowa 23

Wysogotowo (pow. poznański)

Firma LABUDA DESIGN zatrudni osobę, której pasją jest projektowanie architektury, mebli i/lub wnętrz oraz która ma aspiracje do kierowania biurem projektowym i w przyszłości wyznaczać będzie zadania innym architektom i kontrolować realizację projektów.

Dzięki temu, że jesteśmy firmą projektowo-wykonawczą, osoba która dołączy do naszego zespołu będzie miała niepowtarzalną okazję zobaczyć jak jej projekty stają się rzeczywistością.

OPIS STANOWISKA

  • samodzielne prowadzenia tematów projektowych
  • projektowanie głównie architektury o konstrukcji szkieletowej, mebli do seryjnej produkcji oraz wnętrz
  • szukanie niestandardowych i kreatywnych rozwiązań przestrzennych i materiałowych
  • ścisła współpraca z działem produkcji

WYMAGANIA:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracowni projektowej
  • doświadczenie w prowadzeniu budowy lub nadzorowaniu wykonawców
  • znajomość programu AutoCad lub ZWCAD (CAD), Photoshop, Corel Draw
  • umiejętność wykonywania wizualizacji projektów w SketchUp + V-Ray
  • znajomość aktualnych trendów architektonicznych i wnętrzarskich
  • mile widziane wyczucie w projektowaniu graficznym
  • samodzielność oraz odpowiedzialność
  • entuzjazm, inicjatywa, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • nie są wymagane uprawnienia budowlane

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w prężnie rozwijającej się, rodzinnej firmie
  • Komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę

Jeśli przeczytałeś/aś ogłoszenie i czujesz, że jesteś idealnym kandydatem/ką na to stanowisko, prześlij  do nas swoje CV wraz ze zdjęciem oraz portfolio.

Ogłoszenie archiwalne