Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji." Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż: 1) administratorem danych osobowych jest firma A1 Włodzimierz Kwieciński, z siedzibą w Warszawie; 2)  w celu ustalenia treści przetwarzanych danych osobowych, ich aktualizacji, ograniczenia bądź wycofania zgody na przetwarzanie udostępniamy adres e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt Revit

A1 Architekci

3 0005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 23 gru 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby na stanowisko asystent architekta do współpracy przy modelowaniu i opracowywaniu projektów architektonicznych: budowlanych i wykonawczych (technicznych) w programie Revit Architecture

Nasze wymagania

  • Znajomość programu Revit w wersji angielskiej na poziomie zaawansowanym, w tym: posługiwanie się widokami, szablonami widoków, tworzenie zestawień, wymiarowanie i tagowanie obiektów.

  • Wykształcenie wyższe architektoniczne lub budowlane.

  • Znajomość rozporządzenia w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie

  • Doświadczenie w projektowaniu detali budowlanych.

  • Własna działalność gospodarcza.

To oferujemy

  • Pracę przy ciekawych projektach na wszystkich etapach realizacji dokumentacji.

  • Oprogramowanie niezbędne do wykonywania zadań.

  • Elastyczny czas pracy - do ustalenia.

  • Praca stacjonarna w pracowni w Warszawie lub hybrydowa

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności - do ustalenia

O nas

Jesteśmy kameralną pracownią architektoniczną, która nieprzerwanie istnieje na rynku od 1990 r. Od 2005 r. pracujemy w środowisku BIM. Dzięki możliwościom jakie daje Revit i chmura Bim360 realizujemy duże i złożone projekty, w których uczestniczą projektanci wielu specjalności, m.in.: architekci, konstruktorzy, projektanci instalacji sanitarnych, gazowych i elektrycznych.