Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BBGK Architekci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-391, al. 3 Maja 2 / 11, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt Revit

BBGK ARCHITEKCI sp. z o.o.

  • Aleja 3 Maja 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Aleja 3 Maja 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy architektów z doświadczeniem w pracy z oprogramowaniem Revit, w pracy nad projektami architektonicznymi wraz z koordynacją wielobranżową.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - kierunek Architektura,

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku architekta minimum 5 lat,

  • Portfolio z projektami - na podstawie którego ocenimy, czy mamy podobny styl i sposób myślenia,

  • Umiejętność posługiwania się programami: Revit, AutoCad,

  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego, warunków technicznych oraz procedur administracyjnych,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Kreatywność, dobra organizacja pracy, terminowość, zaangażowanie, samodzielność.

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach architektonicznych,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Możliwość zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,

  • Wyśmienita kawa,

  • Pracę w biurze na Warszawskim Powiślu.

O nas

www.bbgk.pl