Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt Rokujący

ARK STUDIO sp. z o.o.O firmie

  • Pogodna 7
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

ARK STUDIO sp. z o.o.

Pogodna 7

Warszawa

Zgrany zespół architektów z ARK Studio z jasną wizją rozwoju.

Unikatowy zespół o turkusowym charakterze poszukuje kandydata na stanowisko architekta rokującego.

Co to oznacza?

Oznacza, że nie oczekujemy 5 lat praktyki na 2 roku studiów. Oczekujemy za to, że kandydat chce się rozwijać w zawodzie architekta i z takim wiąże swoją karierę zawodową. Resztą zajmiemy się my.

Miejsce pracy: Warszawa (tryb zdalny tylko w awaryjnych przypadkach, nasza skuteczność jest zauważalnie większa w zespole in-house).

Podstawowe obowiązki:

  • Opracowywanie dokumentacji projektowej na każdym etapie
  • Wspomaganie pracy architektów
  • Koordynacje międzybranżowe
  • Inwentaryzacje budowlane

Oczekiwania:

  • Zalecana znajomość ARCHICAD'a lub przynajmniej BIM. W razie konieczności wdrażamy z programu.
  • Zdolność samodzielnego myślenia (docelowo samodzielna koordynacja projektów od A do Z)
  • Chęć nauki profesji architekta w pełnym jej zakresie

Są obowiązki, ale równoważą je przywileje:

  • Pracę z twórczym i nieszablonowym podejściem do każdego projektu, sesje kreatywne m.in. z użyciem ekranu interaktywnego
  • Elastyczne formy zatrudnienia w zależności od preferencji Kandydata
  • Płaska struktura, gdzie liczy się głos każdego członka zespołu
  • Pomoc w rozwoju kariery i doświadczenia
  • Indywidualna opiekę medyczną w pakiecie grupowym
  • Dodatkowe wynagrodzenie (poza podstawowym) za pomyślnie ukończone projekty
  • Pyszna kawa ze sprawdzonej palarni
  • Ergonomiczne krzesła dla zdrowego kręgosłupa

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji.

Ogłoszenie archiwalne