Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LSI Software S.A. z siedzibą w: Przybyszewskiego 176/178, 93-120 Łódź (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
LSI Software S.A.

Architekt Rozwiązań/Aplikacji Webowych

LSI Software S.A.O firmie

Stanisława Przybyszewskiego 176/178

Łódź

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Szukasz pracy w projekcie, który będziesz mógł realizować od samego początku?

Dobrze trafiłeś ☺ Dołącz do jednego z kluczowych projektów grupy LSI Software.

Wspieraj z nami działalność branży hotelowej tworząc nowe i innowacyjne rozwiązanie.

Jeśli jest to coś dla Ciebie – dołącz do naszego nowego zespołu!

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie architektury nowej wersji kluczowego produktu oraz rozwiązań zgodnie z istniejącymi wzorcami projektowymi,

  • aktywny udział w planowaniu zadań, prace programistyczne, codzienne spotkania, podsumowania, retrospekcje,

  • przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji programistycznej w wymaganym zakresie,

  • raportowanie postępów projektu,

  • wsparcie merytoryczne dla członków zespołu.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Architekta Rozwiązań Webowych, bądź jako: Full Stack/PHP/Angular Developer,

  • znajomość specyfiki funkcjonowania aplikacji webowych,

  • bardzo dobra praktyczna znajomość języka PHP (back-end ) oraz Angular (front-end),

  • doświadczenie w pracy z frameworkiem Symfony,

  • dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, jQuery,

  • znajomość relacyjnych baz danych,

  • dobre praktyki w zakresie bezpieczeństwa aplikacji,

  • znajomość SVN, GIT,

  • doświadczenie we współpracy z zespołem developerów,

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • IIS, WebSerrvices, Google API, RESTful API, Scrum Jira, Confluence.

To oferujemy

  • pokoje projektowe

  • duży parking

  • własna sala kinowa

  • wyjścia zespołowe

  • sekcje sportowe

  • relax room

  • szkolenia wewnętrzne

  • szkolenia zewnętrzne

  • certyfikaty

  • duże projekty polskie i międzynarodowe

  • różnorodność technologii

  • Medicover Sport

  • Lux Med

  • ubezpieczenie Aviva, PZU

  • pyszna kawa i herbata

  • elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Kim jesteśmy?

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego, gastronomiczno-hotelarskiego, oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjno-sportowych, a także systemu dla sieci kin.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje