Logo Pracuj.pl

Architekt Rozwiązań/Aplikacji Webowych

LSI Software S.A.O firmie

LSI Software S.A.

Stanisława Przybyszewskiego 176/178

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Szukasz pracy w projekcie, który będziesz mógł realizować od samego początku?

Dobrze trafiłeś ☺ Dołącz do jednego z kluczowych projektów grupy LSI Software.

Wspieraj z nami działalność branży hotelowej tworząc nowe i innowacyjne rozwiązanie.

Jeśli jest to coś dla Ciebie – dołącz do naszego nowego zespołu!

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie architektury nowej wersji kluczowego produktu oraz rozwiązań zgodnie z istniejącymi wzorcami projektowymi,
  • aktywny udział w planowaniu zadań, prace programistyczne, codzienne spotkania, podsumowania, retrospekcje,
  • przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji programistycznej w wymaganym zakresie,
  • raportowanie postępów projektu,
  • wsparcie merytoryczne dla członków zespołu.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Architekta Rozwiązań Webowych, bądź jako: Full Stack/PHP/Angular Developer,
  • znajomość specyfiki funkcjonowania aplikacji webowych,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość języka PHP (back-end ) oraz Angular (front-end),
  • doświadczenie w pracy z frameworkiem Symfony,
  • dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, jQuery,
  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • dobre praktyki w zakresie bezpieczeństwa aplikacji,
  • znajomość SVN, GIT,
  • doświadczenie we współpracy z zespołem developerów,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • IIS, WebSerrvices, Google API, RESTful API, Scrum Jira, Confluence.

To oferujemy

  • pokoje projektowe
  • duży parking
  • własna sala kinowa
  • wyjścia zespołowe
  • sekcje sportowe
  • relax room
  • szkolenia wewnętrzne
  • szkolenia zewnętrzne
  • certyfikaty
  • duże projekty polskie i międzynarodowe
  • różnorodność technologii
  • Medicover Sport
  • Lux Med
  • ubezpieczenie Aviva, PZU
  • pyszna kawa i herbata
  • elastyczne godziny pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Kim jesteśmy?

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego, gastronomiczno-hotelarskiego, oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjno-sportowych, a także systemu dla sieci kin.

Architekt Rozwiązań/Aplikacji Webowych, Stanisława Przybyszewskiego 176/178, Łódź