Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt Rozwiązań Biznesowych w obszarze HR (Zespół Technicznego Wsparcia Sprzedaży - Presales)

Symfonia sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza procesów biznesowych i ich projektowanie w rozwiązaniach Symfonii,

  • Diagnoza potrzeb klientów,

  • Prowadzenie spotkań handlowych i prezentacji produktowych,

  • Wsparcie i współpraca z zespołem sprzedażowym,

  • Współpraca ze zespołami sprzedaży, obsługi klienta, rozwoju produktu,

  • Współpraca z zespołem Konsultantów, Programistami i Kierownikiem Projektów

Nasze wymagania

  • Znajomość procesów HR w firmach z obszaru MŚP

  • Umiejętność mapowania oraz rozumienie procesów biznesowych w celu ich połączenia z funkcjonalnościami rozwiązań Symfonii

  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klientów i/lub sprzedaży (Klient Biznesowy)

  • Otwartość na prace związane z testowaniem systemu, zgłaszaniem i opisywaniem zadań

  • Opcjonalnie doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz znajomość obszaru Kadr i Płac

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowych technologii i obsługi aplikacji

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dociekliwość i chęć szukania skutecznych rozwiązań

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe np.: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, HR, HR Business Partner

  • „Żyłka sprzedażowa” będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Opis projektu:

Oferujemy pracę na stanowisku Architekta Rozwiązań Biznesowych w obszarze HR, w Zespole Technicznego Wsparcia Sprzedaży (Presales), zajmującego się analizą procesów HR, diagnozą potrzeb Klientów oraz projektowaniem i prezentacją rozwiązań (produktu Symfonia Hsys (System HR do Twojej firmy - HRsys (hsys.pl) oraz Symfonia R2Płatnik).

Dołączysz do budowanego zespołu, którego zadaniem będzie merytoryczne i techniczne wsparcie zespołów sprzedażowych w procesie pozyskiwania Klientów z segmentu MŚP.

Szukamy osoby, która doskonale zna procesy HR i chętnie podzieli się swoimi doświadczeniami, z naszymi Klientami, w procesie zakupowym.

Spotkania i prezentacje prowadzimy w większości zdalnie, okazjonalnie – w siedzibie klienta.

Będziesz miał okazję pracować m.in. z markami i firmami, które na pewno znasz.

Symfonia jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami.

Od ponad 20 lat dostarczamy polskim firmom, biurom rachunkowym, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu.

Przewiń do profilu firmy