Logo Pracuj.pl

Architekt rozwiązań infrastrukturalnych

TRANSITION TECHNOLOGIES-SOFTWARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ITIL/CoBIT

  • ITSM

  • IT Service Management

  • Linux/Unix

  • Windows

O projekcie

Obejmując rolę Architekta, przyczynisz się do rozbudowany systemu, usprawniającego pracę przedsiębiorców w kontekście przyspieszenia procesu weryfikacji powiadomień dot. obrotu żywnością prozdrowotną, wysyłanych do organów państwowych.

Podczas trwania projektu realizowane będą zadania z zakresu wytwarzania i wdrażania oprogramowania aplikacyjnego w uniwersalnej platformie komunikacji, służącej do gromadzenia wysokiej jakości danych (automatyzacja) oraz zarządzania tymi danymi.

Do głównych celów na obecnym etapie projektu należeć będą: wdrożenie mechanizmów uczenia maszynowego, wyeliminowanie formalnych błędów, integracja systemu z innymi, automatyzacja i optymalizacja.

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie standardów technologicznych w oparciu o analizę bieżącego wykorzystania oraz analizę potrzeb.
  • Tworzenie modelu wdrożenia współdzielonej infrastruktury.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w obszarze administracji, zarządzania oraz konfiguracji infrastruktury IT.
  • Masz doświadczenie w IT Service Management (konfiguracja, zarządzanie incydentami i zmianą).
  • Posługujesz się narzędziami narzędzi do zarządzania infrastrukturą, m.in. SCCM, Puppet, ITAM.
  • Znasz narzędzia ITSM, np. BMC, HP, IBM, ATM SA, CA.
  • Posiadasz doświadczenie w budowaniu, modyfikacji i wdrażaniu procesów IT, w tym w konfiguracji i automatyzacji procesów.
  • Znasz standardy ITIL i/lub CoBIT.
  • Pracujesz z Linux/Unix i Windows na poziomie administratorskim.
  • Projektujesz, wdrażasz, utrzymujesz oraz wspierasz średniej i dużej skali rozwiązania w obszarze infrastruktury IT, obejmujące ludzi, procesy oraz technologię - w szczególności w zakresie sieciowym i Data Center.
  • Masz wiedzę z zakresu technologii rozwiązań: centralnych kopii bezpieczeństwa (backup), dwdm, storage, SAN, serwerów typu blade, load balancer, HSM.
  • Masz praktyczną wiedzę z zakresu monitorowania infrastruktury w skomplikowanych środowiskach.
  • Dobrze znasz język angielski (poziom minimum B1).

Mile widziane

  • Doświadczenie w budowaniu Application Store.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

To oferujemy

  • Pracę przy prestiżowych projektach, które mają wpływ na życie Polaków,
  • Umowę odpowiedną dla Ciebie: o pracę lub B2B,
  • Elastyczne podejście do pracy: możliwość pracy zdalnej lub w trybie hybrydowym, brak sztywnych godzin,
  • Świetną atmosferę pracy opartą na wzajemnym zaufaniu i pomocy,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach wybranej ścieżki lub technologii,
  • Stałe wsparcie managera,
  • Pracę z biura TTSW lub zdalną.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • ekologiczne miejsce pracy

Etapy rekrutacji

1

Zapoznanie się z Twoją kandydaturą

2

Wstępna rozmowa telefoniczna (ok. 10 minu)

3

Spotkanie z liderem technicznym (ok. 1,5h)

4

(Opcjonalnie) Spotkanie z klientem

5

Witamy na pokładzie! :)

Najważniejsze informacje projektowe:

  • Czas trwania kontraktu: 1 rok
  • Możliwość przedłużenia współpracy: tak
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt b2b
  • Start: czerwiec/lipiec
  • Wymiar godzin: 1/1
  • Lokalizacja: praca zdalna lub z biura TTSW

TRANSITION TECHNOLOGIES-SOFTWARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Transition Technologies Software to społeczność ponad 300 utalentowanych specjalistów, zajmujących się dostarczaniem profesjonalnych usług programistycznych i consultingowych. Będąc częścią Grupy Kapitałowej Transition Technologies, zdobyliśmy 30-letnie doświadczenie w branży IT, stając się liderem w produkcji oprogramowania z obszaru gazownictwa, energii i sektora publicznego.

Nasz zespół tworzą pasjonaci i eksperci. Programiści Java, Baz Danych Oracle, .NET, Front-End, Python, specjaliści UI/UX i DevOps oraz testerzy oprogramowania świadczą usługi na najwyższym poziomie. Przyjazne środowisko pracy, rozwój zawodowy, znajomość i wykorzystywanie najnowszych narzędzi oraz technologii, umożliwia nam spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów.

Architekt rozwiązań infrastrukturalnych, lubelskie