Logo Pracuj.pl

190,00–200,00
netto (+ VAT) / godz.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • TOGAF

  • WMS

  • TMS

  • Visio

  • application architecture

  • data architecture

  • IT governance and security

  • Agile

  • Magento

O projekcie

Rodzaj umowy: kontrakt B2B

Lokalizacja: Łódź/Warszawa

Praca zdalna: możliwość pracy 100% zdalnie

Długość trwania kontraktu: 12 m-c + przejęcie do wewnętrznego zespołu przez Klienta; współpraca długofalowa

Długość projektu: 12 m-c + migracja do kolejnego

Projekt: realizacja projektu od zera; projekt dotyczy rozwiązań e-commerce w oparciu o platformę Magento + rozwiązania WMS

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie wysokopoziomowej architektury zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • Budowanie koncepcji architektury oprogramowania w obszarze retail/e-commerce z w oparciu o platformę Magento + rozwiązania WMS
  • Implementacja nowych systemów IT oraz akceptacja „roadmap” dla korporacyjnego rozwiązania
  • Współpraca z poszczególnymi zespołami na etapie realizacji prac projektowych (Analitycy, Programiści, Testerzy) jak i współpraca z poszczególnymi interesariuszami z różnego szczebla
  • Modelowanie architektury z użyciem diagramów UML, TOGAF, itp.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze rozwoju oprogramowania
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie projektowe w roli Architekta projektującego wysokopoziomową architekturę rozwiązań
  • Praktyczna znajomość następujących obszarów: application architecture, data architecture, technical architecture, it governance and security, WMS, TMS, TOGAF, Visio, UML
  • Doświadczenie projektowe w realizacji architektury rozwiązań pod kątem e-commerce z użyciem Magento; mile widziana również jest wiedza/doświadczenie z zakresu logistyki/łańcucha dostaw (WMS)
  • Umiejętności miękkie pozwalające na współpracę z poszczególnymi interesariuszami oraz zespołem projektowym
  • Umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów systemowych oraz implementacji tych rozwiązań do systemu
  • Umiejętności analityczne pod kątem rozwiązań IT (storing information, data management, mining data, itp.) jak i pod kątem zarządzania (budżetowanie, rozwiązywanie kompleksowych problemów, itd.)
  • Nastawienie na cele biznesowe w kontekście realizacji założeń projektowych – zarządzanie zmianą, utrzymanie harmonogramu prac, itp.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie – praca w ramach struktur międzynarodowych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kontrakt B2B/ UoP
  • Długofalowa współpraca
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Karta sportowa
  • Opieka zdrowotna
  • Ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Wstępna rozmowa z Rekruterem Master Care

3

Rekomendacja do Klienta

4

Bezpośrednie rozmowa rekrutacyjna z Klientem

5

Decyzja o współpracy :-)

Master Care Sp. z o.o.

MASTER CARE to zespół ekspertów z obszaru Telekomunikacji & IT z doświadczeniem w realizacji projektów dla największych operatorów.

Dla jednego z naszych Klientów, jednej ze spółek IT, która pomaga stworzyć i zaimplementować systemy informatyczne w obszarze ochrony zdrowia i jest częścią większej grupy kapitałowej, poszukujemy osób zainteresowanych współpracą na poniższym stanowisku:

Architekt Rozwiązań IT (Magento), Warszawa