Logo Pracuj.pl

Architekt Rozwiązań IT

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP BW

  • SAP HANA

  • MS Power BI

Twój zakres obowiązków

  • definiowanie i zarządzanie modelami i architekturą danych
  • przekładanie wymagań biznesowych na architekturę rozwiązań w zarządzanych technologiach i rozwiązaniach
  • analizowanie źródeł danych oraz biznesowych potrzeb raportowych w zakresie wizualizacji i analizy danych
  • tworzenie, utrzymanie i rozwój raportów, kokpitów i wizualizacji danych z wykorzystaniem technologii klas BI i BW
  • koordynowanie pracami rozwojowymi i wdrożeniowymi w zakresie zarządzanych technologii
  • tworzenie, aktualizowanie i weryfikowanie dokumentacji technicznej
  • współpraca z zespołami projektowymi na etapie planowania oraz implementacji rozwiązań
  • zapewnienie spójności architektonicznej w zarządzanych technologiach i rozwiązaniach ze strategią oraz planami rozwoju IT
  • wspieranie rozwoju kompetencji technologicznych w zarządzanych technologiach i rozwiązaniach

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego, w tym doświadczenie we współpracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (Informatyczne lub kierunkowe studia podyplomowe zapewniające wiedzę specjalistyczną w obszarze architektury rozwiązań IT)
  • doświadczenie w zakresie analizy i przetwarzania danych oraz w pracy z relacyjnymi bazami danych
  • doświadczenie w pracy projektowej
  • dobra znajomość języka SQL

Mile widziane

  • znajomość narzędzi klasy BI oraz doświadczenie w pracy w SAP BW i SAP HANA, umiejętność programowania w języku ABAP

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na produkt

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności
  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce! Zajęliśmy 7 miejsce w badaniu marki pracodawcy Randstad Employer Brand Research 2022
  • premia miesięczna i kwartalna
  • szeroki pakiet benefitów w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku
  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach wyższych i podyplomowych
  • work-life balance np. elastyczne godziny pracy, dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)
  • przyjazne miejsce pracy – dobra komunikacja i wzajemny szacunek
  • dbałość o środowisko – dostarczamy ekologiczne paliwo

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • dodatkowy urlop

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie oraz największą spółką GK PGNiG. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: 528/545/WSP/2022

Architekt Rozwiązań IT, Szczecin