Oferta pracy

Architekt Rozwiązań IT

GRUPA PZUO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Architekt Rozwiązań IT (rekrutacja online)Numer ref.: 000011292

Twoje zadania:

  • opracowywanie koncepcji rozwiązań dla projektów i tematów IT, przy współpracy z przedstawicielami biznesu oraz IT,
  • analizy porównawcze i rekomendacje najlepszych rozwiązań IT,
  • ocena merytoryczna projektów rozwiązań IT dostarczonych przez dostawców zewnętrznych i wewnętrznych,
  • współpraca przy utrzymywaniu standardów technologicznych,
  • współpraca z dostawcami IT w zakresie realizacji koncepcji rozwiązania.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • posiadasz 5-letnie doświadczenie w pracy w obszarze związanym z projektowaniem i analizą rozwiązań IT,
  • projektujesz złożone systemy IT, działające w środowisku zintegrowanym,
  • sprawnie posługujesz się Enterprise Architect (Archimate, UML, BPMN), ale również Power Point,)
  • masz praktyczną znajomość współczesnych technologii budowy oraz integracji aplikacji,
  • znasz wzorce projektowe, architektoniczne i najnowsze trendy technologiczne,
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim zarówno w mowie jak i w piśmie,
  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe - specjalizacja związana z informatyką,
  • komunikacja na wielu poziomach organizacji nie sprawia Ci problemu,
  • mile widziana wiedza na temat budowy produktów ubezpieczeniowych, zdrowotnych oraz znajomości procesów biznesowych w branży ubezpieczeniowej.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe.

Ogłoszenie archiwalne