Oferta pracy

Architekt Rozwiązań IT

MedicoverO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • MsSQL

  • REST

  • RabbitMQ

  • Kafka

  • Enterprise Architect

Mile widziane

  • AWS

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie i projektowanie zmian w istniejącej architekturze IT na podstawie wymagań biznesowych tworzonych w trakcie analiz

  • Proponowanie zmian w istniejącej architekturze IT celem zapewnienia realizacji obecnych i przyszłych celów biznesowych organizacji

  • Tworzenie modeli systemów i przepływu danych pomiędzy nimi

  • Wsparcie projektów w zakresie opracowywania koncepcji rozwiązań IT

  • Dokumentowanie architektury IT

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w roli architekta rozwiązań IT - min. 3 lata

  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań IT o dużej skali

  • Doświadczenie w tworzeniu architektury korporacyjnej i biznesowej (znajomość metodyk np. TOGAF) i budowania strategii IT

  • Praktyczną znajomość wzorców projektowych i architektonicznych

  • Praktyczną znajomość narzędzi CASE (np. Enterprise Architect)

  • Umiejętność modelowania z użyciem formalnych notacji (BPMN, UML)

  • Przekrojową wiedzę na temat rozwiązań IT (m.in. CRM, BI, DataWarehouse, workflow, ERP, CMS)

  • Znajomość technologii .NET, MS SQL, REST, MQ (np. Rabbit, Kafka) oraz nowych trendów IT

  • Znajomość technik projektowania systemów informatycznych (np. DDD)

  • Doświadczenie w architekturze SOA oraz mikroserwisów

  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie) – wymóg konieczny, min. B2

  • Doświadczenie w projektowaniu, wycenie i migracji rozwiązań chmurowych (Azure, AWS) - mile widziane

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe), zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne