Logo Pracuj.pl

Architekt rozwiązań IT

EXATELO firmie

EXATEL

Perkuna 47

Praga-Południe

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Enterprise Architect

  • Jira

  • Confluence

System operacyjny

O projekcie

Od ponad 25 lat świadczymy kompleksowe usługi z zakresu ICT dla operatorów, biznesu i sektora publicznego. Dobrze znamy rynek teleinformatyczny. Korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych technologii. Prowadzimy także działania badawczo-rozwojowe w obszarze ICT tworząc własne rozwiązania, takie jak urządzenia sieciowe (SDN) oraz oprogramowanie dla cyberbezpieczeństwa (TAMA- własny antyDDoS).

Twój zakres obowiązków

  • Tworzymy własne oprogramowanie do systemów i aplikacji biznesowych używanych przez wiele zespołów w całej firmie. Potrzebujemy kogoś, kto jako członek zespołu wytwórczego będzie:
  • opracowywał architekturę dla istniejących oraz nowych rozwiązań IT,
  • pilnował zgodności wprowadzanych zmian z założeniami architektonicznymi dla systemów IT,
  • optymalizował architekturę i proponował zmiany poprawiające działania obecnych procesów i systemów IT,
  • definiował wymagania techniczne oraz proponował modyfikacje w architekturze na podstawie wymagań biznesowych,
  • projektował mechanizmy integracyjne pomiędzy systemami / rozwiązaniami IT,
  • definiował zadania techniczne dla zespołu wytwórczego, odpowiednio je priorytetyzował oraz wspierał zespół w prawidłowym ich zrozumieniu oraz realizacji,
  • nadzorował techniczną realizację implementacji, testów oraz wdrożenia pod kątem zgodności z założeniami architektonicznymi, wymaganiami biznesowymi, dobrymi praktykami oraz weryfikował spójność pomiędzy realizowanymi zadaniami,
  • opracowywał oraz utrzymał aktualność dokumentacji technicznej, w tym architektonicznej,
  • współpracował z pozostałymi komórkami merytorycznymi w organizacji oraz partnerami zewnętrznymi w trakcie realizowanych projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – techniczne, mile widziane informatyczne,
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • uczestnictwo w projektach IT dotyczących budowy nowych lub modyfikacji istniejących rozwiązań IT, także w zakresie wielu zintegrowanych ze sobą systemów,
  • doświadczenie w realizacji projektów przy użyciu metodyk zwinnych (np. Agile, Scrum, Kanban),
  • znajomość narzędzi: Jira, Confluence, Enterprise Architect lub podobnych,
  • umiejętność poprawnego i jednoznacznego określania wymagań,
  • znajomość produktów IT pod kątem weryfikacji i odbioru prac poszczególnych zespołów lub podwykonawców,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość języka angielskiego.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

kilku lub kilkunastoosobowe zespoły w zależności od projektu

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum
  • kanban
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • firma wspiera projekty open source
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • premie półroczne uzależnione od poziomu realizacji celów,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • możliwość pracy w zespole profesjonalistów oraz pasjonatów,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań w branży telekomunikacyjnej,
  • pakiet świadczeń socjalnych (pakiet medyczny LuxMed, karnet sportowy),
  • benefity socjalne i oferty pracownicze,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • możliwość pracy zdalnej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Polska firma telekomunikacyjna i innowacje? W EXATEL to możliwe. Od ponad 25 lat świadczymy kompleksowe usługi z zakresu ICT dla operatorów, biznesu i sektora publicznego. Dobrze znamy rynek teleinformatyczny. Korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych technologii. Prowadzimy także działania badawczo-rozwojowe w obszarze ICT tworząc własne rozwiązania, takie jak urządzenia sieciowe (SDN) oraz oprogramowanie dla cyberbezpieczeństwa (TAMA- własny antyDDoS).

Architekt rozwiązań IT, Perkuna 47, Praga-Południe, Warszawa