neonet s.a.

Architekt Rozwiązań IT

neonet s.a.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 12 dni
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • SQL

Mile widziane

  • Szyna danych

  • CI/CD

  • Enterprise Architect

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie architektury rozwoju i integracji systemów IT

  • Analizę wymagań technicznych oraz opracowywanie rozwiązań biznesowych w ścisłej współpracy z klientem

  • Projektowanie nowych, dedykowanych systemów oraz zmian w istniejących systemach

  • Analizę wydajności oraz eliminację problemów w istniejących systemach

  • Wdrażanie projektów, nadzorowanie implementacji oraz wsparcie merytoryczne programistów

  • Analizę i ocenę rozwiązań rynkowych pod kątem ich przydatności dla organizacji

  • Tworzenie dokumentacji technicznej projektowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Min. 3 lat doświadczenia w projektowaniu, budowaniu i utrzymywaniu złożonych aplikacji w roli architekta systemowego, projektanta systemów IT, lidera technicznego

  • Bardzo dobrej znajomości .NET

  • Praktycznej znajomości szyny danych w integracji systemów rozproszonych, mile widziana znajomość Mule ESB

  • Bardzo dobrej znajomości języka SQL oraz doświadczeń optymalizacyjnych

  • Znajomości technologii i rozwiązań rynkowych

  • Umiejętności modelowania i projektowania architektury systemów IT, mile widziana znajomość Enterprise Architekt

  • Mile widziana znajomość narzędzi automatyzujących wdrożenia CI / CD np. Jenkins

  • Mile widziane doświadczenie w branży retail

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • scrum
  • kanban
  • waterfall

To oferujemy

  • Kontrakt B2B

  • Bibliotekę wewnętrzną

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Rabaty pracownicze

  • Pakiet benefitów

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

neonet s.a.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej, internetowej i hurtowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

W tych trudnych czasach przykłada się dodatkową wagę do stabilności pracy oraz bezpieczeństwa. Zwłaszcza w takiej branży jak nasza - która sprawia, że mimo pandemii, nasi klienci mogą czuć się komfortowo w codziennych sytuacjach oraz nie muszą martwić się zepsutym sprzętem. Właśnie dlatego proponujemy STABILNE, PEWNE zatrudnienie - dołącz do nas i PRACUJ BEZPIECZNIE!

Przewiń do profilu firmy