Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Architekt rozwiązań

GGS IT Consulting O firmie

umowa o pracę
14 000‐24 000 zł brutto / mies.
kontrakt B2B
14 000‐24 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientami, doradztwo i proponowanie architektury rozwiązań

  • Projektowanie i tworzenie baz danych dla systemów komputerowych

  • Projektowanie, budowa i optymalizacja procesów ETL oraz przygotowanie niezbędnej specyfikacji technicznej rozwiązania projektowego pod kątem wymagań systemowych projektu

  • Planowanie kolejnych wydań, ustalanie zakresu projektów wdrożeniowych z klientami i konfigurowanie architektury

  • Rozwiązywanie problemów z istniejącą architekturą i procesem dostarczania

  • Zbieranie wymagań od klientów, analiza danych, modelowanie i walidacja

  • Projektowanie rozwiązań pod potrzeby klienta

  • Zarządzanie i motywowanie członków zespołu

Nasze wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość programowania SQL (ekspert)

  • Proaktywność

  • Doświadczenie w projektowaniu procesów ETL i wdrażaniu oprogramowania

  • Doświadczenie w automatyzacji, monitorowaniu aplikacji będzie mile widziane

  • Biegła znajomość języka angielskiego (poziom C1) jest koniecznością

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Elastyczne podejście

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość ukształtowania własnej ścieżki kariery

  • Imprezy integracyjne

  • Abonament sportowy

  • Dofinansowane zajęcia z języka angielskiego

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Drużyny sportowe

GGS IT Consulting

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy lubią codzienne wyzwania. Wspieramy naszych klientów w zakresie wdrażania oprogramowania i analizy biznesowej. Szukamy podobnie myślących osób, które dzielą tę samą pasję, wartości i entuzjazm. Połączenie powyższych jest drogą do sukcesu klienta.

Jesteśmy dumni z naszego zróżnicowanego doświadczenia biznesowego. Ciągła współpraca z tak różnymi klientami, jak instytucje finansowe, firmy motoryzacyjne czy telekomunikacyjne, dowodzi naszej zdolności do przekształcania potrzeb biznesowych w oprogramowanie, z którym można natychmiast współpracować w celu poprawy wydajności. Praca dla nas oznacza, że będziesz mieć szansę kształtować przyszłość firmy, ponieważ cenimy wkład każdego.

Przewiń do profilu firmy