Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt rozwiązań sieciowych IT

American Heart of Poland S.A.

  • Francuska 34, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Francuska 34

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • Microsoft Azure

  • Microsoft SharePoint

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia koordynacja prac projektowych oraz wdrożeniowych w obszarze infrastruktury sieciowej i współpraca z podwykonawcami z obszaru sieci IT

  • Przygotowanie strategii rozwoju obszaru sieci IT na poziomie wszystkich podmiotów Grupy

  • Administracja, konfiguracja oraz monitoring infrastruktury sieciowego (routing, switching, firewall)

  • Współpraca z działem bezpieczeństwa w zakresie wdrażania zabezpieczeń

  • Wsparcie prac konfiguracyjnych i wdrożeniowych w obszarze sieci i systemów operacyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w roli inżyniera technicznego, wsparcia infrastruktury IT

  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu sieci LAN i WAN, WLAN klasy enterprise

  • Znajomość technologii sieciowych w tym TCP/IP, protokoły routingu, QoS, Radius, Load Balancing

  • Znajomość zagadnień z bezpieczeństwa sieciowego, w tym: NAC, VPN, szyfrowanie, zabezpieczanie protokołów i urządzeń sieciowych

  • Doświadczenia w zarządzaniu serwerami Microsoft Windows od 2012R2 i wyższych

  • Praktyczna znajomość rozwiązań SDN

  • Bardzo dobra znajomość usług Active Directory

  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów operacyjnych oraz sieci realizujących usługi dostępu do danych

  • Praktyczna znajomość rozwiązań chmurowych przetwarzania danych oparta o rozwiązania Microsoft Azure

  • Doświadczenie z technologiami Microsoft SharePoint oraz O365

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

  • Atrakcyjne warunki płacowe

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

Grupa American Heart of Poland S.A. istnieje od 2000 r., założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych, wprowadzając innowacyjne na skalę światową rozwiązania w zakresie technologii medycznej. Obecnie Grupę American Heart of Poland tworzy ponad 30 placówek medycznych, Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A. oraz Centrum Badawczo-Rozwojowe, co czyni z nas jedyną w Polsce tak wyspecjalizowaną siecią, która w kompleksowy sposób leczy schorzenia sercowo-naczyniowe począwszy od prewencji i profilaktyki, terapię w ramach nowoczesnych procedur interwencyjnych zakresu kardiologii inwazyjnej, kardiochirurgii oraz chirurgii naczyniowej, aż po rehabilitację pozwalającą na szybki powrót do pełnej sprawności i życia społecznego.

Przewiń do profilu firmy