Oferta pracy

Numer referencyjny: W/KWAR
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Polkomtel Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Konstruktorskiej 4,02-673 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Polkomtel Sp. z o.o.

Architekt Rozwiązań

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna 19 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Konstruktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja produktów analizy biznesowej pod kątem spełnienia wymagań jakościowych, kompletności i technicznej wykonalności.

  • Tworzenie rozwiązań technicznych (architektura logiczna) na podstawie produktów analizy biznesowej. Weryfikacja zgodności architektury rozwiązania z produktami analizy systemowej.

  • Utrzymanie repozytorium architektonicznego (w ramach zadań projektowych).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze analiz systemowych lub architektury rozwiązań., Znajomość branży telekomunikacyjnej.

  • Biegłość w odbiorze i opracowaniu produktów analizy biznesowej., Znajomość standardów integracji systemów.

  • Analityczne podejście do rozwiązywanych problemów., Umiejętność pracy w zespole., Samodzielność i dokładność.

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane

  • Znajomość notacji UML.

  • Znajomość Enterprise Architect.

  • Znajomość modeli referencyjnych (TAM, eTOM, SID).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata