Oferta pracy

Architekt Rozwiązań

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja produktów analizy biznesowej pod kątem spełnienia wymagań jakościowych, kompletności i technicznej wykonalności.,

  • Tworzenie rozwiązań technicznych (architektura logiczna) na podstawie produktów analizy biznesowej.,

  • Weryfikacja zgodności architektury rozwiązania z produktami analizy systemowej.,

  • Utrzymanie repozytorium architektonicznego (w ramach zadań projektowych).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze analiz systemowych lub architektury rozwiązań.,

  • Znajomość branży telekomunikacyjnej.,

  • Biegłość w odbiorze i opracowaniu produktów analizy biznesowej.,

  • Znajomość standardów integracji systemów.,

  • Analityczne podejście do rozwiązywanych problemów.,

  • Umiejętność pracy w zespole.,

  • Samodzielność i dokładność.,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.,

  • Mile widziana znajomość notacji UML .,

  • Mile widziana znajomość Enterprise Architect.,

  • Mile widziana znajomość modeli referencyjnych (TAM, eTOM, SID).

To oferujemy

  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji

  • Stabilną, długotrwałą współpracę

  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, nauka jęz. angielskiego)

  • Dostęp do usług oferowanych przez Grupę na korzystnych warunkach (oferty pracownicze)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy