Oferta pracy

Architekt SAP Business Objects

allclouds.pl O firmie

  • Jutrzenki 139, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 godzin temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

allclouds.pl

Jutrzenki 139

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP BusinessObjecs BI

  • WebIntelligence

  • Oracle

  • UML

  • MS SQL Server

Twój zakres obowiązków

  • Wytwarzanie wydajnych, elastycznych oraz stabilnych funkcjonalności w zakresie analityki danych;

  • Projektowanie i wytwarzanie nowych funkcjonalności zgodnie z wytycznymi klienta końcowego pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi;

  • Wykonywanie modyfikacji w istniejących systemach zgodnie z wytycznymi klienta końcowego i zleconym zakresem;

  • Diagnoza problemów i optymalizacja działania produkcyjnych systemów klienta końcowego , które operują na dużych wolumenach danych;

  • Udział w optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania: Continous Integration, zapewnienie jakości, dobór technologii;

  • Praca zgodna ze zwinnymi metodykami;

  • Wykonywanie code review;

  • Uzgodnienia działania wytwarzanych funkcjonalności z pracownikami odpowiedzialnymi za nadzór analityczny obszarów biznesowych

  • Szacowanie pracy w ramach przyszłych projektów;

  • Coaching w ramach małych zespołów;

  • Kierowanie małymi zespołami wytwórczymi (do 5 osób);

  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy;

  • Udział w warsztatach technicznych;

  • Przygotowywanie krótkich szkoleń wewnętrznych dla pozostałych członków zespołu oraz pracowników nadzorujących obszary biznesowe

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z projektowaniem światów obiektów i raportów w technologii SAP BusinessObjects BI w tym wdrożenie raportowania w oparciu o wersję 4.1 lub wyższą z wykorzystaniem WebIntelligence i źródeł danych na bazie Oracle;

  • Znajomość UML;

  • Znajomość wzorców projektowych;

  • Znajomość platformy SAP BusinessObjects BI w wersji co najmniej BI 4.1 w zakresie: raportowania WebI; raportowania z wykorzystaniem LiveOffice; projektowania światów obiektów UNV i UNX; administracji serwerami i użytkownikami;

  • Znajomość platform baz danych: Oracle i MS SQL Server;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją w języku angielskim i komunikację o tematyce technicznej z wymaganego obszaru.

To oferujemy

  • Uczestnictwo w dużych projektach z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, uczestnictwa w szkoleniach i certyfikacji

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

Jesteśmy specjalistami w zakresie doradztwa informatycznego i integracji rozwiązań informatycznych. Skupiamy się na biznesie naszych Klientów, by móc im dostarczać optymalnie dopasowane do ich potrzeb, unikalne i budujące przewagę konkurencyjną nowoczesne produkty. Dostarczamy systemy informatyczne umożliwiające cyfrową transformację i chronią bezpieczeństwo danych i zasobów.

Przewiń do profilu firmy