Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt SAP

IT Util Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

  • Udział w złożonych projektach wdrożeniowych/rozwojowych/utrzymaniowych/doradczych SAP

  • Analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych

  • Identyfikowanie odpowiedniej architektury oprogramowania w oparciu o wymagania/specyfikację projektu

  • Projektowanie i modelowanie architektury rozwiązań IT

  • Współpraca z analitykami biznesowymi, konsultantami, programistami, architektami

  • Uczestniczenie w procesie tworzenia oraz weryfikacji koncepcji / specyfikacji oprogramowania w celu zapewnienia wymaganej funkcjonalności

  • Weryfikacji zgodności przygotowywanych rozwiązań z wytycznymi architektonicznymi

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Prowadzenie/ udział w testach, spotkaniach projektowych

Nasze wymagania

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych (preferowane kierunki techniczne)

  • 3+ lata doświadczenia w pracy na stanowisku architekta IT

  • Doświadczenie w implementacji systemów IT

  • Doświadczenia w pracy z systemami klasy ERP

  • Umiejętność definiowania architektury oprogramowania i rozwiązań integracyjnych

  • Umiejętność obsługi narzędzi do projektowania architektury (np. Enterprise Architect)

  • Znajomość relacyjnych baz danych

  • Znajomość zagadnień modelowania biznesowego

  • Doświadczenie w projektowaniu i rozwoju interfejsów pomiędzy SAP i non-SAP

  • Odpowiedzialność za wykonywane zadania

  • Elastyczność i zdolność do podejmowania wyzwań

  • Umiejętności analitycznego rozwiązywania problemów

  • Dobra umiejętność pisania i komunikacji ustnej

  • Gotowości współpracy z wydajnym i zorganizowanym zespołem

Mile widziane

  • Certyfikat TOGAF

  • Znajomość technologii SAP

  • Znajomość metodyk wdrażania projektów informatycznych

  • Umiejętności programistyczne

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B

  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach działu Konsultingu

  • Narzędzia pracy: notebook, nowoczesne systemy informatyczne (biurowe, prezentacyjne, operacyjne klasy ERP i CRM), samochód dla potrzeb wyjazdów służbowych

  • Komfortowe warunki pracy

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole zgranych, ambitnych ludzi

  • Interesującą pracę w firmie zaawansowanych i nowoczesnych technologii informatycznych

  • Praca u boku doświadczonych programistów i konsultantów SAP

www.itutil.com

Firma IT Util Sp. z o.o. to niezależna firma stworzona przez osoby z bogatym doświadczeniem w zakresie zarządzania i restrukturyzacji największych polskich firm Utilities oraz konsultantów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie rozwiązań i technologii SAP. Od lat wspieramy liderów biznesu w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań budujących trwałą wartość organizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych.

Przewiń do profilu firmy