Oferta pracy

T-Systems Polska Sp z o.o.

Architekt Sieciowy (Network Architect)

T-Systems Polska Sp z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 28 lis 2020
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SDWAN/SD-Access/ACI

  • Enterprise Architect

  • DataCenter

  • NG Firewall

  • VPN

  • 802.1X

  • TrustSec

  • Analiza Netflow

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie sprzedaży w projektach infrastruktury sieciowej

  • udział w pracach projektowych i wdrożeniowych w powyższym zakresie

  • wsparcie utrzymania LAN/WAN/Network Security na poziomie II/III linii

  • proaktywne prace rozwojowe infrastruktury sieciowej klientów

  • aktywny udział w zdobywaniu i utrzymaniu statusów partnerskich firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym (telekomunikacja, informatyka)

  • min. 10 letnie doświadczenie w we wsparciu sprzedaży, projektowaniu oraz wdrożeniu infrastruktury sieciowej, praktyczna znajomość procesów dostarczania usług IT

  • Wiedza merytoryczna i umiejętności:

  • bardzo dobra znajomość standardów i rozwiązań stosowanych w obecnie dostarczanych projektach infrastruktury sieciowej z zakresów Enterprise/DataCenter/Security

  • praktyczna znajomość nowoczesnych rozwiązań sieci sterowanych programowo typu SDWAN/SD-Access/ACI

  • duża praktyka w doborze i projektowaniu infrastruktury na podstawie zdefiniowanych oraz przewidywanych wymagań klientów

  • biegłość w konfiguracji urządzeń aktywnych min. jednego z dostawców: Cisco/Juniper/Aruba/Huawei

  • praktyczna znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieciowego z zakresie sieci Enterprise i DataCenter (NG Firewall, VPN, 802.1X, TrustSec, Analiza Netflow)

  • umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej oraz powykonawczej

  • umiejętności prezentacji rozwiązań oraz przygotowania PoC dla klientów

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • prawo jazdy kat. B

  • ważny certyfikat Cisco CCIE (najlepiej Enterprise lub Datacenter)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B

  • Współpracę w zespole ekspertów z najlepszymi technologiami

Należąca do Deutsche Telekom AG firma T-Systems jest jednym z największych europejskich dostawców kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych. Dla nas jest to coś więcej niż tylko połączenie telekomunikacji i informatyki: staramy się aby już na etapie projektu rozwiązania, uwzględniać możliwości drzemiące w tych dwóch obszarach. Nasz zespół na całym świecie liczy ponad 37.900 Pracowników, a nasze cele to pomaganie Klientom w rozwoju i zwiększaniu ich konkurencyjności. Dążymy do tego aby oferowane przez nas rozwiązania charakteryzowały się wysoką wydajnością, innowacyjnością i niezawodnością. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każdy Klient jest inny, dlatego nasze rozwiązania są zawsze dostosowane do indywidualnych wymagań i specyfiki biznesowej przedsiębiorstwa.

Przewiń do profilu firmy