Oferta pracy

Architekt Sieciowy

IT LeasingTeamO firmie

12 000‐16 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Architekt SieciowyNumer ref.: 006049

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z rzeszowskim oddziałem globalnej firmy wyspecjalizowanej w zakresie automatyki przemysłowej oraz metalurgii.
  • Praca przy długofalowym projekcie związanym z nowym softem dedykowanym obsłudze obiektów komunikacyjnych - dworce i lotniska w USA.
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań sieciowych integrujących sprzęt do obsługi obiektów (m.in. CCTV, systemy ochrony obiektu, sensory ruchu).
  • Konfiguracja sprzętu, współpraca z zespołem Developerów .NET, brak zadań stricte programistycznych.
  • Stworzenie modelu koncepcyjnego rozwiązania (POC, prototypy sieci), ok. 3000-5000 końcówek.
  • Udział w rozmowach z dostawcami sprzętu (kamery, wyświetlacze i inne), wybór i testy sprzętu, udział w zakupach.
  • Budowa i wdrożenie zaprojektowanego rozwiązania, współpraca z osobą odpowiedzialną za okablowanie.
  • Udział we wdrożeniach rozwiązania w USA (2-3 miesięczne, dodatkowo płatne delegacje).

Oczekiwania:

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z sieciami IT.
  • Doświadczenie w tworzeniu modeli koncepcyjnych/prototypów (wymóg konieczny).
  • Doświadczenie w dużych projektach sieciowych (3000-5000 końcówek).
  • Gotowość do udziału w delegacjach do USA (2/3-miesięczne).
  • Język angielski na poziomie B2+/C1, umożliwiający swobodną komunikację z międzynarodowymi klientami.
  • Doświadczenie w pracy ze sprzętem hardware.

Mile widziane:

  • Doświadczenie z zakresu CCTV.
  • Doświadczenie z zakresu współpracy z dostawcami sprzętu.

Oferta:

  • Długofalowa współpraca w oparciu o Umowę o pracę (preferowana forma) lub B2B.
  • Wynagrodzenie w przedziale 12 000 - 16 000 PLN brutto przy Umowie o pracę.
  • Dodatkowo płatne zagraniczne delegacje.
  • Sprawny proces rekrutacyjny - dwa spotkania techniczno-projektowe online.
  • Dogodne warunki pracy - nowoczesne biuro na rzeszowskim Nowym Mieście.
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 2 dni w tygodniu, po okresie wdrożenia do 3 dni w tygodniu.
  • Elastyczne godziny startu pracy.
  • Benefity przy umowie o pracę (Pracowniczy Program Emerytalny, karty sportowe, opieka medyczna).
Praca stała

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy