Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Architekt - Specjalista ds. Aranżacji Wnętrz

KARTESA sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

KARTESA Sp. z o.o. Centrum Projektowo – Wykończeniowe jest firmą świadczącą profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie aranżacji, projektowania i wyposażania wnętrz. Realizujemy inwestycje w charakterze wykonawcy robót wykończeniowych lokali mieszkalnych i komercyjnych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za sprzedaż oraz jakość obsługi Klientów w zakresie usług wykończenia wnętrz
  • Opracowanie projektów aranżacyjnych wnętrz 2D oraz wizualizacji 3D we współpracy  z Klientem
  • Opracowywanie projektów zabudów na wymiar
  • Przygotowywanie wycen
  • Nadzór nad kompleksową realizacją projektów inwestycyjnych
  • Przygotowywanie i weryfikacja poprawności dokumentacji technicznej
  • Weryfikacja i kontrola zgodności wykonanych prac z projektem oraz przepisami
  • Bieżący monitoring terminowości i jakości prac w realizowanych projektach
  • Obsługa bieżących kwestii formalnych zgodnie ze standardami firmy

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego – architekt, architekt wnętrz
  • Doświadczenia zawodowego obejmującego pracę na stanowisku Architekta Wnętrz  oraz pracę w sprzedaży usług lub rozwiązań dla Klienta końcowego
  • Praktycznej znajomości programów projektowych AutoCAD oraz SketchUp lub innych
  • Bardzo dobrej znajomości programu Microsoft Excel
  • Dbałości o jakość obsługi Klienta oraz bardzo dobrej organizacji pracy
  • Dynamizmu w podejmowaniu decyzji oraz rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • Świadomości wagi profesjonalnej obsługi Klienta oraz umiejętności szybkiego uczenia się
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Prawo jazdy kat. B – mile widziane

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia proporcjonalnego do kwalifikacji i osiąganych sukcesów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Pozytywną atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Ogłoszenie archiwalne