Ta oferta pracy jest nieaktualna od 124 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt Systemów Contact Center

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ARCHITEKT SYSTEMÓW CONTACT CENTER
Miejsce pracy: Poznań

WYMAGANIA:

  • Wizja dotycząca rozwoju systemów głosowych i możliwości wykorzystania trendów w budowaniu nowoczesnych usług CRM,
  • Bardzo dobra znajomość systemów Voicowych (mile widziana znajomość platform AVAYA, NICE),
  • Umiejętności budowania i wdrażania koncepcji rozwiązań procesów CRM,
  • Umiejętności prowadzenia projektów (mile widziany certyfikat PMP lub PRINCE),
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego.

ZADANIA:

  • Kształtowanie kierunków rozwoju platform informatycznych z obszaru usług głosowych,
  • Wsparcie biznesu firmy w budowaniu przewag konkurencyjnych,
  • Monitorowanie oraz rekomendowanie najnowszych trendów technologicznych,
  • Prowadzenie projektów wdrożeń w obszarze Contact Center,
  • Koordynowanie i wsparcie administracji systemami Contact Center,
  • Nadzór nad realizacją prac zewnętrznych dostawców usług telekomunikacyjnych i IT,
  • Udział w międzynarodowych projektach.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie / pakiet relokacyjny,
  • Umowę o pracę (praca stacjonarna) / prywatna opieka medyczna,
  • Udział w ambitnych, międzynarodowych projektach.

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez APLIKUJ.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bertelsmann Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Oddział Arvato Services Polska ul. Kolejowa 150, 62-064 Plewiska k. Poznania, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.