GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA

Architekt Systemów Informatycznych

GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Kuźnicka 1, Police
    Police, zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kuźnicka 1

Police

Technologie, których używamy

Wymagane

  • LAN

  • WAN

Twój zakres obowiązków

  • konfiguracja i aktualizacja oprogramowania urządzeń sieciowych (routery, switche, acces-pointy, firewalle, koncentratory IPDSLAM, modemy ADSL),

  • konfiguracja routingu, segmentacji sieci ACL, VLAN, autoryzacji i autentykacji w LAN,

  • koordynacja i realizacja podłączania nowych użytkowników i urządzeń w LAN, przekrosowanie połączeń aktywnych i pasywnych elementów LAN, dbałość o właściwą organizację okablowania w szafach teleinformatycznych,

  • wsparcie użytkowników i rozwiązywanie problemów związanych z konfiguracją sieciową stacji roboczych oraz dostępem do LAN i Internetu,

  • monitorowanie infrastruktury sieciowej, obsługa systemów monitoringu, reagowanie na zakłócenia w pracy sieci LAN i łączy internetowych,

  • współpraca z operatorami (ISP) oraz podmiotami świadczącymi usługi serwisowe,

  • planowanie rozwoju infrastruktury LAN, realizacja rozbudowy sieci światłowodowej i uruchamianie nowych węzłów LAN,

  • analiza wymagań biznesowych, definiowanie na ich podstawie wymagań technicznych i dobór rozwiązań technicznych gwarantujących realizację potrzeb biznesowych,

  • udział w realizacji wewnętrznych i korporacyjnych projektów w zakresie dotyczącym infrastruktury LAN i WAN,

  • konsultacje w zakresie technicznym projektów umów / kontraktów i udział w uzgodnieniach z wykonawcami,

  • opracowanie i weryfikacja dokumentacji zakupowej / przetargowej w zakresie infrastruktury sieciowej,

  • aktualizacja dokumentacji i prowadzenie ewidencji urządzeń sieciowych.

Nasze wymagania

DOŚWIADCZENIE

• minimum 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym minimum 3 lata w zarządzaniu i administrowaniu LAN i WAN,

• doświadczenie w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju LAN,

• udział w przedsięwzięciach lub projektach IT w obszarze związanym z modernizacją, rozbudową lub budową sieci teleinformatycznych.

UMIEJĘTNOŚCI i WIEDZA

• wykształcenie wyższe techniczne z zakresu: informatyka, elektronika, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne,

• bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień dotyczących LAN i WAN (w tym technologii Wireless), architektury tych sieci oraz protokołów wykorzystywanych w tych sieciach,

• praktyczna umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych HPE Comware i Aruba, mile widziana umiejętność konfiguracji urządzeń Fortinet,

• praktyczna znajomość zagadnień bezpieczeństwa teleinformatycznego, w tym bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych i wykorzystania technologii IPSec, SSLVPN, VLAN, RADIUS, IEEE 802.1X oraz PKI,

• praktyczna znajomość technologii i okablowania Ethernet (UTP i Fiber Optic) oraz zasad tworzenia połączeń w szafach krosowniczych,

• praktyczna znajomość zagadnień monitoringu infrastruktury sieciowej; mile widziana znajomość systemów monitorujących Zabbix lub podobnych,

• dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatów CCNA/CCNP, HP, Fortinet,

• umiejętność definiowania i opisu wymagań technicznych na podstawie analizy biznesowej i potrzeb artykułowanych przez użytkowników biznesowych,

• umiejętność dokumentowania swojej pracy,

• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,

• prawo jazdy kat. B.

Poszukujemy osoby:

• posiadającej wysokie umiejętności analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów i rozumienia potrzeb użytkowników biznesowych,

• komunikatywnej,

• sumiennej,

• zaangażowanej w swoją pracę,

• umiejącej pracować w zespole,

• zainteresowanej stałym podnoszeniem kwalifikacji.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • premie kwartalne, nagrody roczne,

  • bogaty pakiet socjalny obowiązujący w Spółce,

  • ubezpieczenie medyczne,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pracowniczy program emerytalny,

  • wczasy pod gruszą,

  • dodatkowe dni wolne,

  • profesjonalne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia,

  • pracę w systemie jednozmianowym.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. to największy krajowy producent nawozów wieloskładnikowych i jedyny polski producent bieli tytanowej. Spółka wchodzi w skład Grupy Azoty – jednego z liderów branży nawozowo-chemicznej w Europie.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o zapoznanie się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI zamieszczoną w formularzu aplikacyjnym.

Dziękujemy za przysłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.