Oferta pracy

Architekt systemów informatycznych

Lidl Polska sp. z o.o.O firmie

  • Pastelowa 12, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 06 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Lidl Polska sp. z o.o.

Pastelowa 12

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • Azure DevOps

  • Git

  • UML/BPMN

Mile widziane

  • Docker

  • Kubernetes

  • Ansible

Twój zakres obowiązków

  • Analiza techniczna zadań rozpisanych przez biznes oraz specyfikowanie zadań dla programistów

  • Interpretacja wymagań biznesowych w programowanych systemach

  • Specyfikacja zadań Jira dla strukturalnych zmian bazodanowych

  • Konsultacje zmian proceduralnych z zespołem odpowiedzialnym za bazy danych i systemy ETL

  • Opisywanie strukturalnych zmian bazodanowych (nowe obiekty/tabele)

  • Wsparcie programistów

  • Nieustanny kontakt z deweloperami, otwartość na ich uwagi

  • Utrzymywanie wysokiej jakości tworzonego oprogramowania

  • Doprecyzowanie niejasności podczas wytwarzania oprogramowania

  • Analiza jakości pracy programistów, monitorowanie postępów prac

  • Współpraca z Product Owner i Scrum Master

  • Moderowanie spotkań programistów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w koordynowaniu zespołów deweloperskich

  • Umiejętność pracy w uporządkowany i zorganizowany sposób

  • Doświadczenie w rzetelnym i zrozumiałym rozpisywaniu zadań dla programistów

  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji architektonicznej dla wytwarzanego oprogramowania

  • Starannego doprecyzowywania zadań przed podzieleniem ich na mniejsze zadania dla programistów

  • Znajomość języka angielskiego w na poziomie B2

  • Biegła znajomość języka C# (Visual Studio, Rider)

  • Doświadczenie w pracy z Azure DevOps, GIT

  • Znajomość notacji UML/BPMN

  • Znajomość narzędzi służących do procesowanie zadań deweloperskich (Jira)

  • Znajomość narzędzi do dokumentowania pracy (Confluence)

  • Znajomość oprogramowania Docker

  • Znajomość Kubernetes

  • Znajomość Ansible

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów (Selenium, SpecFlow)

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki

  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy

  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego

  • Sabbatical

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Możliwość awansu

  • Bony na święta

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • platforma grywalizacyjna LIDERSI

Tak się u nas pracuje