Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Framework

  • Hibernate

  • Git

  • REST

  • SoapUI

  • Scrum

Mile widziane

  • GitLab

  • Oracle Database

  • PostgreSQL

  • MS SQL Server

  • Docker

  • BPMN

System operacyjny

O projekcie

Od ponad 20 lat tworzymy kompleksowe i zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla banków i instytucji finansowych. Dołączając do nas będziesz współtworzyć nowe i rozwijać istniejące moduły w oparciu o zwinne metodyki zarządzania. Będziesz zajmować się równocześnie jednym lub dwoma projektami. Zależy nam na jakości naszych produktów i rozumiemy, że praca jest bardziej efektywna bez konieczności ciągłego przełączania się między kontekstami.

We współpracy stawiamy na przyjazną, partnerską atmosferę. Jesteśmy otwarci na innowacje. Cenimy samodzielność, niezależność i inicjatywę oraz chęć dzielenia się wiedzą. Wspieramy Twój rozwój zapewniając szkolenia i udział w konferencjach branżowych.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientem w obszarze architektury i koncepcji realizacji, w tym analiza posiadanych przez klienta systemów oraz projektowanie nowych rozwiązań

  • Projektowanie architektury różnorodnych rozwiązań, w tym szacowanie pracochłonności realizacji i identyfikowanie wymagań projektowych dotyczących infrastruktury i integracji

  • Współpraca z zespołem deweloperskim w zakresie specyfikowania funkcji systemu i ustalania zakresu

  • Współpraca z zespołem deweloperskim w zakresie wyboru technologii, produktów i narzędzi dla wytwarzanych systemów

  • Współpraca z zespołem deweloperskim w zakresie odbioru i weryfikacji zaimplementowanych funkcji

  • Współpraca z zespołem deweloperskim w zakresie tworzenia i utrzymywania dokumentacji systemów

  • Dbałość o jakość kodu / praktyk wytwórczych / narzędzi

  • Współpraca z analitykiem przy analizie i optymalizacji procesów biznesowych klienta

  • Planowanie i wsparcie w utrzymaniu systemów

  • Współtworzenie kultury Agile w zespole

Nasze wymagania

  • Techniczne wykształcenie wyższe (informatyka lub pokrewne)

  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu komercyjnych systemów w technologii Java i pokrewnych

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w roli lidera zespołu

  • Znajomość współczesnych wzorców architektury oprogramowania

  • Znajomość języka Java i jego ekosystemu (Spring, Hibernate)

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

  • Znajomość technologii Web Services (REST, SOAP)

  • Znajomość relacyjnych baz danych

  • Znajomość metodyki Scrum oraz praktyk pair programming, TDD, code review,

  • Umiejętność prowadzenia warsztatów z klientem

  • Przydatna będzie znajomość: GitLab, Linux, Oracle Database, PostgreSQL, MS SQL Server, Docker, BPMN (Camunda)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • szansę na rozwój w różnorodnych projektach IT

  • pracę przy interesujących projektach dla dużych instytucji finansowych

  • zwinny proces wytwórczy nastawiony na jakość: agile, code review, testy

  • budżet rozwojowy, finansowanie szkoleń i konferencji

  • elastyczny czas pracy

  • ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie karty Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • Dyski SSD, IntelliJ Ultimate Edition, zewnętrzny monitor

  • Bezpłatny parking

  • Grille i imprezy, wyjazdy integracyjne

  • Hackathony, szkolenia, konferencje

Etapy rekrutacji
1

Telefon z działu HR

2

Spotkanie z managerem i CTO

3

Oferta współpracy lub informacja zwrotna

Od ponad 20 lat tworzymy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki. Specjalizujemy się w sektorze finansowym, z sukcesem prowadzimy projekty dla instytucji z innych branż z zakresu zarządzania dokumentami, automatyzacji procesów biznesowych oraz tworzymy systemy od podstaw w odpowiedzi na specyficzne wymagania klientów.

Przewiń do profilu firmy