Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS AZURE

  • Cloud Native

  • IaaS

  • PaaS

  • SaaS

  • UML

  • BPMN

  • Archimate

  • TOGAF

  • ITIL

System operacyjny

O projekcie

Branża: IT

Czas trwania projektu (jeśli jest znany): 180h

Język komunikacji w projekcie: Polski

Podział czasu pracy:

IV kwartał 2022r. – 70h

I kwartał 2023 r. 110h

Realizacja zadań w 90 do 100% w formie pracy zdalnej.

Praca dodatkowa.

Twój zakres obowiązków

  • Proponowanie zmian w istniejącej architekturze systemów IT celem zapewnienia realizacji obecnych i przyszłych celów biznesowych organizacji.

  • Uczestnictwo w planowaniu, projektowaniu i wytwarzaniu modeli architektury korporacyjnej dotyczących zarówno obecnego jak i przyszłego działania organizacji ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań wykorzystujących chmury.

  • Analiza projektów biznesowych i technologicznych klienta pod kątem wykonalności.

  • Zbieranie i definiowanie wymagań funkcjonalnych oraz niefunkcjonalnych systemów w oparciu o analizę wymagań biznesowych oraz współpracę z działami IT klienta.

  • Współtworzenie standardów rozwoju infrastruktury chmurowej (głównie MS Azure) oraz kontroli ich utrzymania.

  • Tworzenie dokumentacji architektonicznej, opiniowanie i dokumentowanie wdrażanych procesów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie pracy w IT min. 5 lat, w tym min. 3 lata w na stanowisku architekta rozwiązań chmurowych lub 3 lata w roli eksperta ds. rozwiązań chmurowych, w szczególności MS Azure.

  • Doświadczenie jako analityk lub architekt systemowy w projektach wdrożeń lub integracji systemów informatycznych.

  • Doświadczenie w projektowaniu struktur danych, interfejsów systemowych.

  • Umiejętność analitycznych w zakresie analizowania potrzeb i wymagań biznesowych klientów oraz znajomość zasad analizy biznesowej, funkcjonalnej i systemowej.

  • Wykształcenie wyższe - informatyczne lub pokrewne (telekomunikacja, automatyka).

  • Praktyczna znajomość środowiska chmurowego MS AZURE i wzorców świadczenia usług w chmurach obliczeniowych – cloud native, IaaS, PaaS, SaaS.

  • Ogólna znajomość zagadnień architektury korporacyjnej.

  • Znajomość architektury mikroserwisów i konteneryzacji.

  • Wiedza w zakresie dostępnych modeli rozwiązań, technologii i produktów oferowanych w ramach chmur publicznych, w szczególności MS Azure oraz umiejętność elastycznego ich skalowania.

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do modelowania architektury korporacyjnej (np. EA).

  • Znajomość standardów projektowania – np. UML, BPMN, Archimate, TOGAF.

  • Znajomość standardów ITIL, zagadnień dot. rozwoju i administracji systemami oraz architektury systemów IT.

  • Przedstawienie minimum dwóch referencji potwierdzających udział Architekta w projektowaniu architektury systemów IT lub architektury korporacyjnej.

Mile widziane

  • Posiadanie certyfikatu TOGAF 9.1,

  • Posiadanie certyfikatu ITIL,

  • Posiadanie certyfikatów: OCUP (OMG Certified UML Professional), OCEB (OMG Certified Expert in Business Process Management), REQB (Requirements Engineering Qualification Board), CPRE (IREB Certified Professional for Requirements Engineering), AZ-305: Designing Microsoft Azure Infrastructure Solutions, Azure Solutions Architect Expert,

  • Znajomość technologii sieciowych oraz architektury rozwiązań IT w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Skład zespołu

  • architekt

To oferujemy

  • Zapotrzebowanie jest na 180h pracy Konsultanta (IV kwartał 2022r. – 70h, I kwartał 2023 r. 110h)

  • Stawka: 130 – 150PLN/h + VAT

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Analiza dokumentów rekrutacyjnych

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Spotkanie rekrutacyjne z klientem

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Przewiń do profilu firmy