Logo Pracuj.pl

Architekt Systemów

e-point SAO firmie

20 500–30 750
netto (+ VAT) / mies.
  • podkarpackie
    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • React.js

  • Spring

  • Cloud Native

  • API

O projekcie

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za tworzenie systemu dla międzynarodowego lidera innowacyjnych rozwiązań z obszaru ubezpieczeń. Na co dzień będziesz współpracować ze specjalistami z obszaru technologii (Java, Docker, Openshift, Postgresql, React, JavaScript) oraz UX.

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie złożonych systemów dla dużych klientów w Polsce i na świecie
  • Analiza posiadanych przez klienta systemów
  • Projektowanie nowych rozwiązań, w zakresie: wysokopoziomowej architektury systemu, integracji z innymi systemami, wymagań niefunkcjonalnych, funkcjonalności backoffice
  • Szacowanie pracochłonności realizacji (wycena)
  • Planowanie i wsparcie realizacji utrzymania systemów
  • Współpraca z zespołem przy implementacji rozwiązania: specyfikowanie funkcji systemu i ustalanie zakresu, projektowanie struktur danych, wsparcie dla programistów, odbiór i weryfikacja zaimplementowanych funkcji, tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemów
  • Współpraca przy analizie i optymalizacji procesów biznesowych klienta
  • Śledzenie trendów rynkowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu, analizie oraz implementacji systemów informatycznych
  • Umiejętność projektowania systemów z wykorzystaniem gotowych elementów open-source
  • Umiejętność dokumentowania architektury i funkcjonalności systemów zgodnie z trendami rynkowymi
  • Umiejętność przygotowywania przypadków użycia i przypadków testowych
  • Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji w architekturze mikroserwisowej/ mikrofrontendowej
  • Umiejętność projektowania API
  • Umiejętność słuchania i jasnego, klarownego komunikowania
  • Język angielski w mowie i piśmie - poziom min. B2
  • Umiejętności techniczne: technologie internetowe, relacyjne bazy danych (w tym modelowanie baz danych), podstawy bezpieczeństwa informatycznego
  • Dokładność i systematyczność
  • Samodzielność
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość metod wymiarowania oprogramowania (metod oceny pracochłonności wytworzenia oprogramowania)

To oferujemy

  • Duże, ciekawe projekty w profesjonalnym, zgranym zespole
  • Możliwość realizowania własnych Idei Wartych Kodowania
  • Możliwość współtworzenia dobrych praktyk i standardów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • dogodna lokalizacja (WIERZBNO)
  • wzorowy onboarding
  • parking rowerowy
  • program rozwoju Mocnych Stron
  • program kształcenia prelegentów
  • szkolenia i konferencje
  • TechTalks, e-point Talks
  • zajęcia z fizjoterapeutami w firmie
  • szkolenia z pierwszej pomocy
  • Kultura DevOps

Aktualne oferty pracodawcy
03/23

Architekt Systemów, podkarpackie