Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt Systemów

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 03.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ARCHITEKT SYSTEMÓW
    Miejsce pracy: Poznań

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
    • Znajomość metodyk zarządzania projektami
    • Umiejętność modelowania procesów biznesowych
    • Zdolności organizacyjne oraz planistyczne
    • Wysoki poziom umiejętności z obszaru kompetencji miękkich
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
    • Bardzo dobra znajomość systemów z rodzimy Microsoft: Windows Serwer, Active Directory, Exchange
    • Znajomość platform wirtualizacji: VMware, Hyper-V
    • Znajomość zagadnień sieciowych (LAN, WAN, VPN, routing, switching, VLAN, TCP/IP)

    Zadania:

    • Przygotowywanie i wdrażanie krótko oraz długoterminowych planów rozwoju Działu Administracji Siecią Komputerową
    • Zarządzanie systemami IT użytkowanymi w firmie oraz rozwój tych systemów
    • Zarządzanie cyklem życia architektury informatycznej
    • Zadania operacyjne związane z zapewnieniem bezpieczeństwa sieci
    • Utrzymanie SLA infrastruktury IT na poziomie zgodnym z ustaleniami wewnętrznymi Działu IT
    • Dbanie o należytą realizację usług w zakresie administrowania infrastrukturą IT dla klientów wewnętrznych
    • Realizacja projektów biznesowych oraz wewnętrznych