Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt Systemów

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HCC to firma doradztwa personalnego od 2011 roku specjalizująca się w realizacji najbardziej wymagających procesów rekrutacyjnych z różnych branż. Nasi doradcy skupiają się na tym, aby kandydaci biorący udział w prowadzonych rekrutacjach zawsze byli rzetelnie poinformowani o roli, zakresie obowiązków a przede wszystkim, żeby byli jak najlepiej przygotowani do rozmowy rekrutacyjnej z danym pracodawcą.

    W związku z rozwojem firmy naszego Klienta, międzynarodowej firmy konsultingowej, lidera w obszarze tworzenia oraz rozwoju oprogramowania poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko Architekta Systemów/ Senior Architekta Systemów. Pracując u naszego Klienta będziesz uczestniczyć w projektach związanych z integracją systemów, systemami otwartymi oraz systemami dedykowanymi.

    I/AK/AS/2017/10

    Oczekiwania:

    • Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe (w tym doświadczenie w tworzeniu systemów przy wykorzystaniu JAVA),
    • Umiejętność projektowania architektury dużych systemów informatycznych poparta konkretnymi przykładami samodzielnie zaprojektowanych rozwiązań,
    • Chęć poznawania nowych technologii i zdobywania nowych umiejętności,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność pracy w zespole

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie architektury dla nowych rozwiązań, przygotowywanie rekomendacji oraz ocen planowanych projektów, przygotowywanie wstępnych wycen w fazie planowania,
    • Pełnienie roli lidera technicznego dla zespołu, w tym mentoring oraz dbanie o rozwój i stosowanie dobrych praktyk (przeglądy kodu, wzorce projektowe, testy automatyczne, analiza designu),
    • Tworzenie strategii w zakresie docelowej architektury oraz procesów funkcjonujących w zespole DevOps,
    • Odpowiedzialność za rozwiązywanie produkcyjnych problemów w wytwarzanym oprogramowaniu,
    • Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych przy współpracy z klientem

    Oferta:

    • Praca w międzynarodowym środowisku na globalnych projektach
    • Indywidualnie dopasowana ścieżka kariery
    • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport, bilety do kina, dofinansowanie zajęć sportowych, szkolenia językowe oraz techniczne
    • Możliwość elastycznego czasu pracy
    • Wyjazdy integracyjne
    • Umowa na czas nieokreślony
    • Pakiet relokacyjny