Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technology Lead

Turbine Analytics SAO firmie

Rekrutacja zdalna

Turbine Analytics SA

Taurus

Warszawa

Turbine Analytics S.A. – Fintech dostarczający rozwiązania w formule Software-as-a-Service oraz Model-as-a-Service z zakresu zarządzania portfelem inwestycyjnym oraz analityki ryzyka dla instytucji finansowych zarządzających aktywami poszukuje kandydatek/-ów na stanowisko Architekta systemów.

TECHNOLOGY LEAD

Główne zadania:
  • Udział w projektowaniu autorskiego systemu we współpracy z Analitykami oraz Product Managerem
  • Kreowanie architektury systemu i sposobów realizowania funkcjonalności
  • Udział w projektach prowadzonych w trybie Agile/SCRUM
  • Zarządzanie zespołem programistycznym
  • Nadzór nad infrastrukturą systemu (private cloud)

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Min. 5-7 lat doświadczenia w tworzeniu systemów IT
  • Dobra znajomość:
    • ASP.NET (MVC oraz Web API)
    • C#
    • T-SQL
    • Entity Framework
    • Java
  • Znajomość:
    • TDD
    • DDD
    • Architektury portów i adapterów,
    • Architektury systemów rozproszonych
    • RabbitMQ, HangFire
    • Autofac
    • Wzorców projektowych i zasad SOLID
  • Dobra znajomość metodyki SCRUM
  • Znajomość GIT, Ansible, TeamCity, Jira
  • Znajomość języka angielskiego
  • Proaktywne nastawienie
  • Dyspozycyjność, gotowość do zadaniowej pracy
  • Przynajmniej podstawowa znajomość Angular lub Scala oraz doświadczenie w procesach continuous integration/continuous delivery będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się globalnie firmie w sektorze zaawansowanych technologii dla finansów i inwestycji (fintech)
  • Rodzinną i przyjazną atmosferę pracy
  • Program bonusowy
  • Decyzyjny wpływ na kształt architektury systemu i wybór technologii
  • Możliwość rozwoju w obszarze zarządzania zespołem i zarządzania obszarem technologicznym
W razie zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku

Ogłoszenie archiwalne