Architekt Systemów

e-point SA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 05 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za tworzenie systemów dla liderów rynku z obszaru bankowości, finansów oraz ecommerce. Wdrażaj nasze produkty lub twórz customowe aplikacje wspomagające rozwój biznesu. Na co dzień będziesz współpracować ze specjalistami z obszaru technologii (Java, Docker, Openshift, Postgresql, React, JavaScript) oraz UX.

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie złożonych systemów dla dużych klientów w Polsce i na świecie

  • analiza posiadanych przez klienta systemów

  • projektowanie nowych rozwiązań w zakresie: wysokopoziomowej architektury systemu, integracji z innymi systemami, wymagań niefunkcjonalnych, funkcjonalności backoffice

  • szacowanie pracochłonności realizacji (wycena)

  • planowanie i wsparcie realizacji utrzymania systemów

  • współpraca z zespołem przy implementacji rozwiązania

  • specyfikowanie funkcji systemu i ustalanie zakresu

  • projektowanie struktur danych

  • wsparcie dla programistów

  • odbiór i weryfikacja zaimplementowanych funkcji

  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemów

  • współpraca przy analizie i optymalizacji procesów biznesowych klienta

  • śledzenie trendów rynkowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu, analizie oraz implementacji systemów informatycznych

  • umiejętność projektowania systemów z wykorzystaniem gotowych elementów open-source

  • umiejętność dokumentowania architektury i funkcjonalności systemów zgodnie z trendami rynkowymi

  • umiejętność słuchania i jasnego, klarownego komunikowania

  • język angielski w mowie i piśmie - poziom min. B2

  • umiejętności techniczne: technologie internetowe, relacyjne bazy danych, podstawy bezpieczeństwa informatycznego

  • dokładność, samodzielność i systematyczność

  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • praktyczna znajomość metod wymiarowania oprogramowania (metod oceny pracochłonności wytworzenia oprogramowania) – dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość jednej z metod punktów funkcyjnych

To oferujemy

  • duże, ciekawe projekty w profesjonalnym, zgranym zespole

  • możliwość realizowania własnych Idei Wartych Kodowania

  • możliwość współtworzenia dobrych praktyk i standardów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie HR

2

Spotkanie biznesowe

Tak się u nas pracuje