Ta oferta pracy jest nieaktualna od 238 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt Systemów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • współtworzenie złożonych systemów e-commerce dla dużych klientów w Polsce i na świecie:
      • analiza posiadanych przez klienta systemów,
      • projektowanie nowych rozwiązań, w zakresie:
        • interfejsów użytkownika,
        • integracji z innymi systemami,
        • wymagań niefunkcjonalnych,
        • wysokopoziomowej architektury systemu,
      • szacowanie pracochłonności realizacji (wycena),
      • planowanie i wsparcie realizacji utrzymania systemów,
    • współpraca z zespołem przy implementacji rozwiązania:
      • specyfikowanie funkcji systemu,
      • tworzenie struktur danych i danych testowych,
      • wsparcie dla programistów,
      • testowanie i odbiór zaimplementowanych funkcji,
    • współpraca przy koordynacji pracy, w zależności od potrzeb projektu:
      • rola Scrum Mastera,
      • tworzenie harmonogramów,
      • negocjacje z klientem na temat zakresu i harmonogramu zmian,
    • współpraca przy analizie i optymalizacji procesów biznesowych klienta,
    • śledzenie trendów rynkowych,
    • optymalizacja pracy zespołu.

    Wymagane kwalifikacje:

    • doświadczenie w projektowaniu, analizie lub implementacji systemów informatycznych,
    • umiejętność słuchania i jasnego, klarownego komunikowania,
    • umiejętności techniczne:
      • ogólna wiedza informatyczna,
      • technologie internetowe,
      • relacyjne bazy danych,
      • podstawy SEO/SEM,
      • podstawy bezpieczeństwa informatycznego,
      • podstawy programowania,
    • dokładność i systematyczność,
    • samodzielność,
    • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów,
    • język angielski komunikatywny (część rozmowy kwalifikacyjnej będzie w języku angielskim)

    Oferujemy:

    • duże, ciekawe projekty w profesjonalnym, zgranym zespole,
    • możliwość realizowania własnych Idei Wartych Kodowania,
    • możliwość współtworzenia dobrych praktyk i standardów,
    • wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe
    • opiekę medyczną (Medicover),
    • indywidualne ćwiczenia z profilaktyki wad postawy w siedzibie firmy
    • dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno

    Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się ważnymi dla nas wartościami, zawartymi w Kodeksie Honorowym.

    Oferty prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj
    z dopiskiem: Nr ref. 2017_10_architekt_systemów

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym przetwarzanie ich w przyszłości (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883 ze zmianami).

    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.