Ta oferta pracy jest nieaktualna od 181 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt Systemów

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref. 01/14/Wro

    Opis stanowiska

    Jako Architekt Systemów będziesz odpowiadać za projektowanie i nadzór nad implementacją i wdrożeniem architektury nowych systemów informatycznych, jak również za opiekę i rozwój istniejących systemów. Będziesz brać udział w projektach związanych z integracją systemów, systemami dedykowanymi oraz systemami otwartymi.

    Do Twoich głównych obowiązków jako Architekta Systemów należeć będzie projektowanie architektury, podział na zadania i ich delegacja, implementacja, przeglądy kodów i projektów, testowanie oraz nadzór nad wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych przy ścisłej współpracy z klientem. W przypadku istniejących systemów bardzo istotna będzie praca związana z optymalizacją oraz poprawą wydajności działających systemów informatycznych.

    Profil idealnego kandydata

    • minimum 6-letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu systemów przy wykorzystaniu JAVA;
    • umiejętność projektowania architektury dużych systemów informatycznych poparta konkretnymi przykładami samodzielnie zaprojektowanych rozwiązań;
    • chęć poznawania nowych technologii i zdobywania nowych umiejętności;
    • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole;
    • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia) - więcej informacji o niemieckim w Capgemini znajdziesz tutaj.

    Oferujemy

    • możliwość rozwoju zawodowego;
    • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
    • atrakcyjne warunki finansowe;
    • prywatna opieka medyczna;
    • pakiet ubezpieczeniowy;
    • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
    • wyjazdy integracyjne;
    • szkolenia zawodowe i językowe;
    • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
    • przyjazną atmosferę w pracy;
    • wsparcie w relokacji;
    • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
    • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników;
    • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.

    Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny

    Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych  do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”

    Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych dobrowolnie podanych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.