Oferta pracy

TBD/1_2021

Architekt Systemowy - Architekt Baz Danych

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.AO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 19 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ERD

  • UML

  • Archimate

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie relacyjnych i nierelacyjnych baz danych,

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla programistów w zakresie uzgodnionych funkcji i mechanizmów systemu transakcyjnego,

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej na podstawie implementacji zmian w systemie transakcyjnym,

  • Wsparcie w zakresie przygotowywania dokumentacji testów,

  • Wsparcie w zakresie przygotowywania dokumentacji funkcjonalnej.

Nasze wymagania

  • Umiejętność modelowania baz danych z wykorzystaniem ERD,

  • Umiejętność modelowania systemów z wykorzystaniem UML,

  • Umiejętność modelowania systemów z wykorzystaniem Archimate,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym biegłą komunikację anglojęzyczną i tworzenie dokumentacji w języku angielskim.

Mile widziane

  • Doświadczenie w analizie biznesowej i systemowej,

  • Doświadczenie w pracy z Big Data,

  • Znajomość języka SQL.

To oferujemy

  • Ciekawe doświadczenie w pracy nad wytworzeniem nowoczesnej Platformy Transakcyjnej,

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B,

  • Wynagrodzenie w przedziale 13 000 - 19 000 zł brutto przy umowie o pracę,

  • Ciekawą pracę w środowisku rynku kapitałowego,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjny system wynagradzania,

  • Dostęp do szkoleń, konferencji, kursów,

  • Bogaty pakiet benefitów (pakiet kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE),

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.