Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt Systemowy (branża publiczna)

Britenet Sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Enterprise Architect

O projekcie

Projekt realizowany dla sektora publicznego (transport).

Nowy polski system z otwartą architekturą, pozwalającą na dalszą rozbudowę. Zapewnia nowocześniejsze, tańsze i bezpieczniejsze pobieranie opłat i niezakłócony wpływ środków do Krajowego Funduszu Drogowego. Jest wygodniejszy w obsłudze dla kierowców i umożliwia bardziej płynne podróżowanie oraz transport towarów. Projektowane rozwiązania pozwalają na rozwiązanie problemu kolejek na bramkach ręcznego poboru opłat.

Twój zakres obowiązków

  • Opisywanie obecnej i docelowej architektury systemowej

  • Analiza luk i definiowanie obszarów wymagających zmiany

  • Identyfikacja i optymalizacja procesów systemowych

  • Tworzenie wytycznych i standardów dla prowadzonych projektów w zakresie wytwarzanych produktów

  • Wspieranie zespołu w maksymalizacji dostarczanego potencjału projektu

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w roli Architekta Systemowego pracującego przy wielowarstwowych systemach klasy Enterprise

  • Znajomość wzorców projektowych i wzorców architektonicznych stosowanych w systemach informatycznych oraz integracji aplikacji

  • Znajomość zasad w projektowaniu interfejsów za pomocą protokołu komunikacyjnego SOAP, oraz przy zastosowaniu standardu REST

  • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa wytwarzania Systemów IT

  • Znajomość narzędzi CASE – preferowany Enterprise Architect

  • Background techniczny (podstawowa znajomość języka obiektowego- preferowana Java 11+; Bash w Linux; PL/SQL; Postgre SQL; protokoły sieciowe oraz bezpieczeństwo (ssl, tls))

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami stosowanymi w projekcie (JIRA, Confluence)

  • Doświadczenie w pracy w metodyce wytwarzania oprogramowania Agile

  • Wysokie kompetencje interpersonalne

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, w której profesjonalizm idzie w parze z dobrą atmosferą pracy?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 1000 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce oraz nowo otwarte biura serwisowane w Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu i Krakowie. Pięciokrotnie uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – Kantar.

Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Przewiń do profilu firmy