Architekt Systemowy

TRANSITION TECHNOLOGIES-SOFTWARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Enterprise Architect

  • SOAP

  • REST

  • SOA

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie architektury systemów informatycznych w uzgodnieniu z pozostałymi zespołami IT (w szczególności zespołami ds. bezpieczeństwa, infrastruktury i integracji) w celu zapewnienia zgodności z przyjętymi standardami i technologiami.

  • Tworzenie dokumentacji wytwarzanego oprogramowania w oparciu o narzędzia Enterprise Architect.

  • Techniczna koordynacja pracy programistów i zespołów wdrożeniowych w ramach prowadzonego projektu.

  • Zapewnianie jakości i wydajności wytwarzanego oprogramowania i systemów oraz jego zgodności z najlepszymi praktykami oraz standardami korporacyjnymi.

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie integracji systemów oraz opiniowaniem dostarczanych przez nich rozwiązań technologicznych.

  • Wypracowywanie, wdrażanie i utrzymywanie dobrych praktyk oraz wzorców projektowych w obszarze rozwoju oprogramowania.

  • Projektowanie architektury rozwiązań systemowych w zakresie nowych składników i modyfikacji.

  • Dbanie o projektowanie rozwiązań spełniających wymagania bezpieczeństwa i wydajności.

  • Identyfikacja wymagań dotyczących środowiska sprzętowego, infrastruktury i oprogramowania.

  • Współpraca z właścicielami biznesowymi w celu zrozumienia potrzeb i zaprojektowania najlepszych rozwiązań.

  • Dobór technologii, produktów i narzędzi.

  • Identyfikacja i zarządzanie czynnikami ryzyka związanymi z przyjętą architekturą i technologią.

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w programowaniu wielowarstwowych systemów klasy Enterprise.

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Architekta IT.

  • Znajomość technologii Java.

  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect.

  • Doświadczenie w projektowaniu systemów w architekturze SOA.

  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów (SOAP, REST).

  • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa wytwarzania Systemów IT.

  • Znajomość wzorców projektowych i wzorców architektonicznych.

  • Doświadczenie w pracy w różnych metodykach wytwarzania oprogramowania (waterfall, agile).

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją w języku angielskim i komunikację o tematyce technicznej z wymaganego obszaru.

To oferujemy

  • Dużą samodzielność w podejmowaniu działań i możliwość udoskonalania kluczowych dla sektora publicznego systemów.

  • Udział w projekcie, mającym dużą wagę w skali państwa.

  • Pracę zdalną bądź w jednym z naszych komfortowych biur: w Warszawie, Białymstoku, Lublinie, Koszalinie, Rzeszowie bądź Ostrowie Wielkopolskim.

  • Umowę dostosowaną do Ciebie.

  • Stabilne zatrudnienie lub kontrakt.

  • Doświadczony zespół.

  • Pakiet benefitów.

  • Sprawy proces rekrutacji: całość zamkniemy w jednej, krótkiej rozmowie telefonicznej i jednym spotkaniu technicznym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • ekologiczne miejsce pracy

Etapy rekrutacji
1

Zapoznanie się z Twoją kandydaturą

2

Wstępna rozmowa telefoniczna (ok. 10 minut)

3

Spotkanie z liderem technicznym (ok. 1,5h)

4

(Opcjonalnie) Spotkanie z klientem

5

Witamy na pokładzie! :)

Transition Technologies Software to społeczność ponad 300 utalentowanych specjalistów, zajmujących się dostarczaniem profesjonalnych usług programistycznych i consultingowych. Będąc częścią Grupy Kapitałowej Transition Technologies, zdobyliśmy 30-letnie doświadczenie w branży IT, stając się liderem w produkcji oprogramowania z obszaru gazownictwa, energii i sektora publicznego.

Nasz zespół tworzą pasjonaci i eksperci. Programiści Java, Baz Danych Oracle, .NET, Front-End, Python, specjaliści UI/UX i DevOps oraz testerzy oprogramowania świadczą usługi na najwyższym poziomie. Przyjazne środowisko pracy, rozwój zawodowy, znajomość i wykorzystywanie najnowszych narzędzi oraz technologii, umożliwia nam spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów.

Przewiń do profilu firmy