Oferta pracy

Architekt Systemowy (Payments Team)

Booksy International Sp. z o.o.

umowa o pracę
16 00020 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
20 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Architekta Systemowego, który dołączy do teamu Payments zajmującego się:

● Budową systemu płatności online (w Europie, Stanach Zjednoczonych oraz Ameryce Południowej) który umożliwia użytkownikom Booksy dokonanie płatności za usługi za pomocą aplikacji.

● Implementacją nowych integracji płatniczych w celu rozszerzenia oferty dla użytkowników w aplikacji Booksy oraz w salonach naszych klientów (terminal płatniczy).

● Testowaniem nowych koncepcji na zbudowanie łatwiejszego oraz bardziej intuicyjnego flow płatnościowego dla użytkowników.

● Utrzymaniem oraz rozwojem obecnych integracji.

To zespół Payments jest odpowiedzialny za ewolucję Booksy z platformy, na której klienci rezerwują wizyty, na platformę transakcyjną umożliwiającą także dokonanie za nie płatności.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie systemu płatności oraz jego współpraca z core’ową platformą Booksy.

  • Wdrożenie i utrzymanie rozwiązania Payment Orchestration Platform.

  • Zapewnienie stabilności, bezpieczeństwa i funkcjonalności rozwiązania płatnościowego.

  • Wprowadzenie rozwojowych rozwiązań architektonicznych dla modelu marketplace kontrolujących pełen proces począwszy od KYC merchanta, samej płatności, utrzymanie salda klientów oraz wypłaty środków.

  • Optymalizacja integracji z dostawcami płatności na całym świecie.

  • Procesy migracji rozwiązań płatności z podmiotów przejmowanych.

  • Opracowanie dokumentacji usług Payment.

Nasze wymagania

  • Min. 8 lat doświadczenia z branży IT oraz co najmniej 3 lata doświadczenia w implementacji rozwiązań płatnościowych.

  • Wiedza ekspercka z zakresu integracji z providerami płatności oraz procesowania transakcji kartowych.

  • Doświadczenie projektowaniu systemów oraz dobre zrozumienie wymagań architektonicznych dla systemów transakcyjnych w modelu SOA.

  • Zdolności do przeprowadzenie wielowymiarowych analiz oraz mapowania procesów.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • architekt
  • tester manualny
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności (20 000 - 25 000 netto B2B lub 16 000 - 20 500 brutto UoP).

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy.

  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała).

  • Pracę w zgranym zespole, zawsze gotowym do pomocy.

  • Realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez kilka milionów użytkowników.

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 8 krajach, w tym w USA, Meksyku oraz UK!

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma kafeteryjna

Etapy rekrutacji
1

Analiza nadesłanych CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa techniczna

4

Spotkanie z Managerem

5

Decyzja :)

Booksy to polski startup założony w 2013 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta.

Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy