Oferta pracy

Architekt Systemowy || sektor Financial Services

CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 2 dni
    do: 23 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • DWH

  • ETL

  • DB

  • BI

  • BigData

O projekcie

W sektorze Financial Services prowadzimy projekty dla największych klientów bankowych i ubezpieczeniowych z obszarów raportowania zarządczego, zarządzania ryzykiem w instytucjach finansowych (CGI Risk), uczestniczymy we wdrożeniach systemu, rozwijamy dodatkowe funkcjonalności oraz utrzymujemy istniejące rozwiązania.

Nasze zespoły spełniają się nie tylko w programowaniu, ale również analizie systemów finansowych oraz ich wpływ na ich projektowanie, rozwój oraz wdrożenia. Potrafimy znaleźć wspólny język zarówno z biznesem, jak i z ekspertami technicznymi.

W związku z intensywnym rozwojem sektora finansowego w CGI Polska, prowadzimy ciągłą rekrutację do naszych zespołów - szukamy osób, które będą łączyły swoją wiedzę techniczną z chęcią poznawania i zrozumienia zagadnień biznesowych w bankowości / ubezpieczeniach.

Dołącz do nas jako Architekt Systemowy!

Szukamy doświadczonych architektów, którzy mają przekrojowe doświadczenie w tworzeniu architektury systemów. Chętnie podejmiemy współpracę również z osobami na początku kariery zawodowej

Twój zakres obowiązków

  • Pomóc w budowie, rozwoju i optymalizacji architektury rozwiązań dla naszych kluczowych klientów z sektora ubezpieczeń i bankowości

  • Praca w ramach zespołów CGI na projektach u naszych klientów

  • Ściśła współpraca z przedstawicielami obszarów technologicznych i architektonicznych

Nasze wymagania

  • Specjalizacja w zakresie architektury – przykładowe preferowane obszary:

  • DWH, ETL, DB, BI, BigData (przykładowo: IPC, ODI, SAS, DataStage, SQL, PL/SQL, Oracle DB, PostreSQL, Hadoop)

  • Integracja (przykładowo Oracle SOA Suite, SAS DI, Tibco)

  • Systemy biznesowe ubezpieczeniowe/bankowe (architektura, procesy biznesowe)

  • Systemy ECM i BPMS

  • Optymalizacja wydajności, projektowanie wysokowydajnych platform

  • Infrastruktura (np. BigData, DB, HD, SOA, wirtualizacja, HA)

  • Dobra znajomość narzędzi wspierających pracę architekta

  • Praktycznego doświadczenia w metodykach Agile, Waterfall (opcjonalnie)

  • Praktyczne doświadczenie w projektach/rozwiązaniach w ubezpieczeniach i/lub bankach

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność

  • Kreatywność, zaangażowanie i proaktywność w działaniu

  • Wykształcenie wyższe, preferowane IT lub pokrewne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • doświadczenie w sektorze bankowym lub ubezpieczeniowym

To oferujemy

  • Długofalowa i stabilna współpraca

  • Praca zdalna lub biuro w Warszawie lub Wrocławiu

  • Umowa o pracę (jeśli masz inne oczekiwania, napisz nam o tym)

  • Opieka zdrowotna / Medicover Maxima

  • Plan zakupu akcji (SPP) dofinansowany przez CGI

  • Karta Multisport Plus

  • Program wsparcia pracowników

  • Profit Participation Plan – plan premii rocznych

  • Premiowany program poleceń, minimum 6k PLN

  • Program Be Consultant

  • Praca Twórcza – autorskie koszty uzyskania przychodów

  • Oprócz dużych możliwości rozwoju oferujemy unikalne na rynku benefity pracownicze, dzielimy się specjalistyczną wiedzą i dobrymi praktykami IT. Zapewniamy także wsparcie doświadczonych koleżanek i kolegów z CGI.

CGI jest globalnym doradcą w obszarze usług informatycznych i biznesowych. Działamy od ponad 40 lat i jesteśmy obecni w 40 krajach. W CGI Polska zatrudniamy ponad 500 profesjonalistów IT, współpracujemy z wiodącymi firmami z sektorów telekomunikacyjnego, finansowego czy ubezpieczeniowego - mając na uwadze indywidualne potrzeby naszych konsultantów dbamy o różnorodność projektów i technologii.

Więcej o CGI na www.cgi.com. Zapraszamy do zapoznania się z nami!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Czego możesz od nas oczekiwać:

Zbuduj z nami swoja karierę!

Prowadzenie biznesu nigdy nie było bardziej pasjonujące niż w dzisiejszych czasach. Żyjemy w erze transformacji cyfrowej. Digitalizacja przyśpiesza i zmienia nasz świat z dnia na dzień. CGI jest w samym centrum tych zmian, towarzyszy i wspiera Klientów a pracownikom oferuje najbardziej rozwijające projekty i oferuje wyjątkowe możliwości rozwoju.

Nasz sukces w CGI wynika z autentycznego zaangażowania naszych ekspertów i całej kadry. Jesteśmy zespołem. Stawiamy na dzielenie się: wyzwaniami i sukcesami, które są nieodłączną częścią naszej firmy. Wspólnie dzielimy się zyskiem, ściśle związanym z pewnym wzrostem CGI. Wszyscy zyskujemy dzięki wartości, którą wspólnie stworzyliśmy.

Zapraszamy Cię do współtworzenia CGI – firmy będącej w czołówce największych, niezależnych firm świadczących usługi technologiczne i doradcze na świecie.

Rekomendacje kandydatów ze strony firm rekrutacyjnych uprzednio nie zaproszonych do współpracy z CGI nie będą rozpatrywane.

CGI jest pracodawcą oferującym równe szanse.