Architekt Systemowy

KACZMARSKI GROUP

20 00024 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Danuty Siedzikówny 12

Psie Pole

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • .NET Core

  • C#

O projekcie

Poszukujemy nowych osób do zespołu Architektów którzy zajmują się realizacją projektów dla klienta wewnętrznego. Ich zdaniem jest projektowanie architektury rozwiązań w ramach systemu opartego na mikroserwisach. Realizują projekty z obszarów:

• Elektronizacji i automatyzacji komunikacji z klientem, w tym marketing automation

• Przygotowania rozwiązań pozwalających na wdrażanie (CI/CD)

• Migracji aplikacji z .Net Full Framework -> .Net Core

• Hostowania aplikacji w oparciu o .NET Core i klaster Kubernetes/OpenShift

• Rozbudowy systemu zbierania metryk i monitorowania działania systemów

i wiele innych - szczegóły przy wirtualnej kawie z HR i Architektami 😊

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie architektury rozwiązań IT optymalnie wspierających realizację potrzeb biznesowych

  • Eksperckie szacowanie pracochłonności i kosztów zaprojektowanych rozwiązań, czasu realizacji projektu oraz stack’a

  • Współpraca z zespołami developerskimi odpowiadającymi za poszczególne systemy

  • Projektowanie i dokumentowanie architektury systemów

  • Utrzymanie zgodności rozwiązań ze standardami, tworzenie dobrych praktyk oraz ich implementacja w zespołach

  • Konsultowanie rozwiązań z działem bezpieczeństwa i administratorów

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie projektu architektonicznego

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy jako architekt systemowy, rozwiązań, bądź lider techniczny zespołu wytwórczego

  • Umiejętność dokumentowania projektu technicznego (HLD) za pomocą narzędzi typu Enterprise Architect (EA mile widziane)

  • Umiejętność doboru odpowiedniej architektury aplikacyjnej (wzorce projektowe)

  • Umiejętność czytania i zrozumienia kodu (.Net / C#)

  • Znajomości zagadnień związanych z projektowaniem i wdrażaniem złożonych systemów IT

  • Umiejętność zbierania wymagań w tym niefunkcjonalnych

  • Znajomości aktualnych technologii wytwarzania systemów informatycznych (web, mobile, desktop, backend), z naciskiem na stos technologiczny .NET, w tym .NET Core

  • Mile widziana zagadnień związanych z wydajnością rozwiązań i ich bezpieczeństwem

  • Znajomość technik szacowania zgrubnego projektów

  • Doświadczenia w projektach realizowanych metodą zwinną oraz w opracowywaniu planów i roadmap’ów rozwoju systemów informatycznych dla obszarów biznesowych

  • Znajomości angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Podział czasu pracy
90%

Rozwój

10%

Utrzymanie

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Świetny zespół, który sprawi, że będziesz logował/a do nas z przyjemnością

  • Owocowe czwartki jeśli zdecydujesz się na pracę z biura 😊

  • Lekcje języka angielskiego

  • Szkolenia techniczne oraz konferencje

  • Festiwale foodtrucków i inne akcje, które organizujemy na terenie firmy

  • Parking dla wszystkich pracowników oraz prawdopodobnie najlepsze bistro w mieście

  • Pracę do 100% zdalną

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują