Logo Pracuj.pl

Architekt Systemu

BURY Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C++

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie architektury systemu dla projektów rozwijanych w firmie Bury na bazie wymagań klienta
  • Wspieranie procesu rozwoju produktu (koncept, integracja SW i HW, ...)
  • Uczestnictwo w ciągłym doskonaleniu procesów rozwojowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Wskazane doświadczenie w tworzeniu oprogramowania wbudowanego (C/C++), architektury oprogramowania i koncepcjach modelowania,
  • Wskazane doświadczenie w budowie architektury hardware i koncepcjach modelowania hardware

Mile widziane

  • Dobra znajomość wbudowanych systemów automotive (architektura mikrokontrolerów, systemy operacyjne, standardy AUTOSAR)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole
  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, prywata opieka medyczna, nauka języka angielskiego/niemieckiego, imprezy integracyjne, brak dress code, miejsce parkingowe dla pracowników, inicjatywy charytatywne,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • kino

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 10.07.2022 r.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Jesteś zainteresowany ofertą - kliknij Aplikuj!

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych oraz elektromobilności wykorzystywanych w branży Automotive.

Architekt Systemu, małopolskie