Architekt Systemu

BURY Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C++

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie architektury systemu dla projektów rozwijanych w firmie Bury na bazie wymagań klienta

  • Wspieranie procesu rozwoju produktu (koncept, integracja SW i HW, ...)

  • Uczestnictwo w ciągłym doskonaleniu procesów rozwojowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne

  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Wskazane doświadczenie w tworzeniu oprogramowania wbudowanego (C/C++), architektury oprogramowania i koncepcjach modelowania,

  • Wskazane doświadczenie w budowie architektury hardware i koncepcjach modelowania hardware

Mile widziane

  • Dobra znajomość wbudowanych systemów automotive (architektura mikrokontrolerów, systemy operacyjne, standardy AUTOSAR)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach

  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole

  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, prywata opieka medyczna, nauka języka angielskiego/niemieckiego, imprezy integracyjne, brak dress code, miejsce parkingowe dla pracowników, inicjatywy charytatywne,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 15.08.2022 r.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Jesteś zainteresowany ofertą - kliknij Aplikuj!

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych oraz elektromobilności wykorzystywanych w branży Automotive.

Przewiń do profilu firmy