Logo Pracuj.pl

Architekt

PRIMTECH SZYMON KITAO firmie

3 000–9 000
brutto / mies.
  • Tarnowskie Góry
    Tarnowskie Góry, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy projektantów branży architektonicznej na stanowisko projektanta oraz asystenta projektanta w zakresie obowiązków, w zależności od doświadczenia, między innymi:
  • opracowywanie dokumentacji projektowej w pełnym zakresie w branży architektonicznej, w tym wykonanie rysunków i opisów technicznych projektów budowlanych i wykonawczych,
  • uczestniczenie w procedurach formalno-prawnych w pełnym zakresie, niezbędnych w procesie projektowania i uzyskiwania stosownych zezwoleń i decyzji administracyjnych, w tym bezpośredni kontakt z właściwymi instytucjami,
  • współpraca z projektantami branżowymi, kosztorysantami i rzeczoznawcami,
  • nadzorowanie i koordynacja realizacji kompletnej dokumentacji wielobranżowej projektowo-kosztorysowej,
  • kompletacja dokumentacji projektowo-kosztorysowej wielobranżowej,
  • wykonywanie koncepcji architektonicznej na podstawie własnej analizy, uwzględniającej wytyczne Inwestora, uwarunkowania lokalizacyjne, stosowne przepisy prawne oraz zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego,
  • wizje lokalne i inwentaryzacje budowlane,
  • udział w naradach koordynacyjnych (np. z inwestorami, wykonawcami),
  • wykonywanie wizualizacji 3D.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (architekt, inżynier budownictwa),
  • umiejętność pracy na oprogramowaniu typu CAD oraz na podstawowych programach pakietu biurowego (pliki tekstowe, arkusze kalkulacyjne),
  • obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność równoczesnej pracy przy kilku różnych projektach,
  • umiejętność radzenia sobie z zadaniami pod presją czasu,
  • umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • samodzielność, dokładność i odpowiedzialność oraz zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Mile widziane:
  • doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji projektowych wielobranżowych,
  • znajomość przepisów prawnych niezbędnych w procesie sporządzania i zatwierdzania dokumentacji projektowych,
  • uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej lub/i konstrukcyjno-budowlanej,
  • umiejętność wykonywania wizualizacji fotorealistycznych,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy, wyników i zaangażowania,
  • optymalne narzędzia pracy,
  • samodzielność i odpowiedzialność przy realizacji zadań,
  • możliwość odbycia praktyki do uprawnień budowlanych.

O nas

 Primtech to zespół projektantów specjalizujący się w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej

oraz terenów rekreacyjnych i sportowych.

Realizujemy dokumentacje projektowe zawierające innowacyjne rozwiązania na miarę XXI wieku,

dbając jednocześnie o harmonijne wkomponowanie inwestycji w środowisko naturalne.

Projektując, dążymy do zapewnienia zrównoważonego rozwoju przestrzeni wokół nas.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową:

www.primtech.pl

Architekt, Tarnowskie Góry