Architekt terenów zieleni

PATIO Witold CzerepińskiO firmie

4 000‐5 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

PATIO Witold Czerepiński

Kociewska 24

Toruń

Jesteśmy nowoczesną pracownią projektową otwartą na potrzeby naszych klientów. Tworzymy dynamiczny zespół architektów krajobrazu o wieloletnim doświadczeniu, łączących pasję ogrodniczą z artystyczną wrażliwością. Naszą ambicją jest stworzenie przyjaznego, harmonijnego otoczenia wkomponowanego w otaczający krajobraz. Wyróżnia nas dbałość o każdy detal, najwyższa jakość dostarczanych materiałów i wykonywanych usług. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: architekt krajobrazu.

Sprawdź nas na: www.patio.net.pl

Opis stanowiska:

  • Kontakt z Klientem w procesie projektowania i nadzoru autorskiego ,
  • Tworzenie koncepcji, projektów terenów zieleni, modeli 3D,
  • Praca w terenie – zakupy szkółkarskie, nadzory nad projektem.

Wymagania:

  • studia wyższe kierunkowe,
  • biegła obsługa programów graficznych,
  • biegła znajomość roślin,
  • kreatywność, dobry kontakt z klientem,
  • prawo jazdy,
  • 1-2 lata doświadczenia w zawodzie.

Oferujemy:

  • pracę w dogodnym wymiarze godzin, w młodym zespole z możliwością rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca stacjonarna w Toruniu
CV ze zdjęciem i próbkami prac graficznych proszę przesyłać klikając w przycisk aplikowania.
tel. 512173906

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy