Architekt w Zespole Projektowym

DL Invest Group PM S.A.O firmie

  • Wrocławska 54, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 20 sie 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DL Invest Group PM S.A.

Wrocławska 54

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z zewnętrznymi biurami projektowymi, w szczególności z zakresu projektów magazynowych,

  • analiza dokumentów dotyczących nieruchomości,

  • praca przy tworzeniu aranżacji architektonicznych,

  • analiza dokumentacji budowlano-architektonicznej oraz branżowej,

  • przygotowywanie pism/dokumentów,

  • odpowiedzialność za dokumentację projektu,

  • bieżące raportowanie przebiegu prac,

  • współpraca z urzędami, Klientami i innymi instytucjami w zakresie projektu,

  • przygotowywanie wizualizacji, prezentacji projektów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu architektonicznym,

  • doświadczenie w analizie dokumentacji budowlano-architektonicznej oraz branżowej,

  • znajomość trendów w projektowaniu, rynku branżowego,

  • biegła znajomość AutoCad, znajomość pakietu MSOffice, umiejętność obsługi programów graficznych typu Corel/Photoshop, mile widziana umiejętność wykonywania wizualizacji,

  • wysoki poziom ambicji i samoorganizacji, energia w podejmowaniu działań,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury grupy kapitałowej,

  • dodatkowe benefity pozapłacowe,

  • pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze,

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy,

  • współpracę przy ciekawych, prestiżowych projektach (handel, logistyka, biura),

  • zdobycia doświadczenia we współpracy z najwyżej klasy fachowcami,

  • stabilną i długoterminową współpracę, głównie na terenie Śląska przy realizacji projektów własnych Grupy.

DL Invest Group od ponad 10 lat realizuje inwestycje na rynku nieruchomości komercyjnych, zarządzając portfelem nieruchomości o wielkości 2 000 000 m2 , w skład których wchodzą:

• centra handlowe,

• centra biurowe,

• centra logistyczne.

Przyjęta strategia pozwala nam na dynamiczny, a jednocześnie stabilny rozwój. Nie byłby on jednak możliwy, gdyby nie grono wykwalifikowanych pracowników, którzy są najcenniejszym kapitałem naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje